Sağlık çalışanı babasına sarılamayan küçük kız sitem etti

Sağlık çalışanı babasına sarılamayan küçük kız sitem etti

Kahramanmaraş'ta 3.5 yaşındaki kız, 25 gündür eve gelmeyen sağlık çalışanı babasına sarılmak isteyince babası, sarılmasına izin vermedi. O anların görüntüleri izleyenleri duygulandırdı.

Sağlık çalışanı babasına sarılamayan küçük kız sitem etti

Ülkemizde de koronavirüs vakalarının ortaya çıkmasının ardından yurt genelinde koronavirüse karşı büyük bir mücadele başladı.

Özellikle sağlık çalışanları büyük fedakarlıklar göstererek çok uzun saatler boyunca vakalara müdahale ediyor ve koronavirüs taşıma risklerine karşı aileleriyle dahi çoğu zaman görüşemiyor yakınlaşamıyorlar.

Necip Fazıl Şehir Hastanesi'nde koronavirüs hastalarının tedavi gördüğü yoğun bakım servisinde görev yapan hemşire Abdulkadir Ateş de diğer sağlıkçılar gibi evine gidemiyor.

Sağlık çalışanı babasına sarılamayan küçük kız sitem etti #1

AİLESİNİN İHTİYAÇLARINI KARŞILAMAK İÇİN EVE GİDEBİLİYOR

İşletmecisinin kapılarını ücretsiz olarak sağlıkçılara açtığı otelde konaklayan Ateş, bazı zamanlar ailesinin ihtiyacını karşılamak için eve gidiyor.

BABASI KIZINA SARILAMADI

Abdulkadir Ateş, son gidişinde kızı Elif Zümra ile dışarı da sohbet ederken, o anları eşi cep telefonuyla kaydetti. Görüntülerde Elif Zümra, babasından kendisine sarılmasını isteyince olumsuz yanıt aldı.

Yürekleri dağladı! 'Bana sarılmıyorsan bir daha gelme' VİDEO

"SANA SARILIRSAM SEN DE HASTA OLURSUN"

Abdulkadir Ateş, "Benim işim var ve hastalara bakıyorum. Ben sana sarılırsam sen hasta olursun sonra annene bulaşır, sonra da dedene bulaşır. Hastalık bitince ben sana sarılacağım. Kızım eğer ben hastaysam sana da bulaşır. Eğer birkaç gün daha idare edersen bitecek bunlar." dedi.

Sağlık çalışanı babasına sarılamayan küçük kız sitem etti #2

"BANA SARILMIYORSAN BİR DAHA GELME"

Babasın kendisine sarılmamasına çok üzülen Elif Zümra, "Ama baba ben seni çok seviyorum. Ben dedeme de sarılmam baba. Ben seni her gün her gün çok seviyorum." diye kendisine sarılması için ısrar etti. Abdulkadir Ateş, daha sonra kızına sarılmadan evden ayrıldı. Bu sırda gözyaşlarına boğulan Elif Zümra, "Bana sarılmıyorsan bir daha gelme." diyerek eve girdi.

Sağlık çalışanı babasına sarılamayan küçük kız sitem etti #3

AİLESİNİ RİSKE ATMAMAK İÇİN EVE GİTMİYOR

Elif Zümra'nın babasıyla arasında geçen bu diyaloğu annesi cep telefonuyla kaydedip sosyal medyada paylaştı. İzleyenleri duygulandıran görüntüler kısa sürede birçok kişi tarafından paylaşıldı. Abdulkadir Ateş, diğer sağlıkçılar gibi ailelerini ve onların çevresini riske atmamak için eve gitmediğini söyledi.

Sağlık çalışanı babasına sarılamayan küçük kız sitem etti #4

"25 GÜNDÜR EVİME GİTMİYORUM"

İhtiyaç halinde eve gittiğini ve onda da kızının sürekli sarılmak isteğiyle karşılaştığını belirten Abdulkadir Ateş, "İhtiyaçları olduğu zaman akşamları gidiyoruz. Her gittiğimde 'Baba bana sarılmıyorsun, ben seni çok seviyorum ama sen beni sevmiyorsun' diyor. Ben de sarılamayacağımı, bu hastalığın bittikten sonra sarılabileceğimi söylüyorum. Videoyu da evin kapısına yaklaştığımda annesi gizlice çekmiş, sonra da durum yapmış. Öyle olunca da daha sonra yayıldı. 20-25 gündür evime gitmiyorum. Zaten hastanede çalışan sağlık personeli yurtlarda ve otellerde kalıyor." diye konuştu. İnsanlara da evde kalması çağrısında bulunan Ateş, "Sayın Bakanımızın da sürekli söylediği gibi temas olmazsa hastalık önlenecek." dedi.

Sağlık çalışanı babasına sarılamayan küçük kız sitem etti #5

Sağlık çalışanı babasına sarılamayan küçük kız sitem etti #6

İlginizi Çekebilir
Nurgül Yeşilçay'ın zayıflama sırrı
Nurgül Yeşilçay'ın zayıflama sırrı
351 YORUM
Magazin
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı camdan izleyen CHP'li: Engin Özkoç
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı camdan izleyen CHP'li: Engin Özkoç
342 YORUM
Gündem
Kılıçdaroğlu, ilkokulda başörtüsü olmasına da karşı çıktı
Kılıçdaroğlu, ilkokulda başörtüsü olmasına da karşı çıktı
720 YORUM
Politika
Kılıçdaroğlu'nun başörtüsüyle ilgili sözleri canlı yayında hatırlatıldı
Kılıçdaroğlu'nun başörtüsüyle ilgili sözleri canlı yayında hatırlatıldı
431 YORUM
Medya
Bulduğu sıradışı kazanç yöntemi ile milyoner oldu!
ADVERTORIAL
CryptoTrader