Pendik'te minibüs şoförünün ilginç çıkışı

Pendik'te minibüs şoförünün ilginç çıkışı

Polis ekiplerinin denetlediği ve fazla yolcu taşıdığı gerekçesiyle para cezası kesilen minibüs şoförü, “Cezayı yedim afiyet olsun. Allah yemeyenlere de yemeyi nasip etsin." dedi.

Pendik'te minibüs şoförünün ilginç çıkışı

İstanbul'un Pendik ilçesinde polis ekipleri, koronavirüse karşı alınan önlemler kapsamında toplu ulaşım araçlarında denetim yaparak, taşınan yolcu sayılarını kontrol etti.

Fazla yolcu taşıdığı gerekçesiyle iki minibüs sürücüne polis tarafından cezai işlem uygulandı.

"ALLAH YEMEYENLERE DE NASİP ETSİN"

Ceza yiyen minibüs sürücüleri ile basın mensubu arasında ilginç diyaloglar yaşandı. Denetime takılan bir minibüs şoförüne olması gerekenden 4 fazla yolcu taşıdığı gerekçesiyle para cezası kesildi. Karşısında basın mensubunu görünce şaşıran minibüs sürücüsünün, “Kurban olayım. Devletin canı sağ olsun onlar yanlış iş yapmaz. Cezayı ben yedim afiyet olsun. Alıştık. Allah yemeyenlere de yemeyi nasip etsin.” dedi.

Minibüs şoförü: Cezayı yedim afiyet olsun İZLE

"BUGÜN BANA DENK GELDİ"

Fazladan 3 yolcu taşıdığı gerekçesiyle ceza yiyen başka bir minibüs şoförü ise “Fazla 3 yolcum vardı. Yapacak bir şey yok. Sadece bugün bana denk geldi. Arabalar hep boş gidiyor. 104 TL ceza verdi. Benim arabam 16 kişilik normalde, oturanları göremedim. Ne desem boş ama. Cezayı yedik, yapacak bir şey yok. Almamamız lazımdı ama aldık.” dedi.

Pendik te minibüs şoförünün ilginç çıkışı  #1

Pendik te minibüs şoförünün ilginç çıkışı  #2

Pendik te minibüs şoförünün ilginç çıkışı  #3

Pendik te minibüs şoförünün ilginç çıkışı  #4