Muğla'da tanımadığı kadını levye demiriyle darbeden adam

Muğla'da tanımadığı kadını levye demiriyle darbeden adam

Bodrum ilçesinde bir şahıs evine girdiği S.P. isimli kadını öldüresiye dövdü. Kadının şikayetçi olması üzere yakalanan şahıs, tutuksuz yargılanmak üzere serbest kaldı.

Muğla'da tanımadığı kadını levye demiriyle darbeden adam

Muğla’nın Bodrum ilçesine bağlı Gümbet Mahallesi'ndeki evinde tek başına yaşayan S.P. arkadaşlarının geldiğini sanıp evinin dış kapısını açtığında tanımadığı bir erkek şahıs içeriye girdi.

Muğla'da tanımadığı kadını levye demiriyle darbeden adam VİDEO

LEVYE DEMİRİYLE DÖVDÜ

S.P. ile evde bir şeyler konuştuktan sonra şahıs, sırtında sakladığı demir levyeyi çıkarıp kadına vurmaya başladı.

Başından ve vücudunun değişik yerlerinden yaralanan kadın kapıyı açarak dışarı kaçtı. Dışarıda da kadını vurmaya devam eden şahıs daha sonra gözlerden kayboldu.

Muğla da tanımadığı kadını levye demiriyle darbeden adam #1

15 DİKİŞ ATILDI

Darp sonucu yaralandığı için hastaneye kaldırılan ve kafasında 15 dikiş atılan kadının vücudunun birçok yerinde ise morluklar oluştu.

Savcılığa giden kadın, güvenlik kamerası görüntüleri ile kendini döven şahıs hakkında şikayetçi oldu. Polis tarafından yakalanarak adliyeye sevk edilen zanlı ise tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

Muğla da tanımadığı kadını levye demiriyle darbeden adam #2

"ELİNİ KOLUNU SALLAYARAK GEZİYOR"

Tanımadığı bir şahsın kendisini darp ettiğini ileri süren S.P “Tanımadığım kişi tarafından demir levye ile öldüresiye darp edildim. Arkadaşlarımla yemeğe gidecektik. Kapıyı çalan kişinin arkadaşlarım olduğunu zannederek kapıyı açmıştım. Önce benden para istedi. Neye uğradığımı şaşırdım silah veya bıçak çıkaracağını zannettim. Kendimi can havli ile dışarı atmaya çalışırken arkamdan demir ile kafama vurmaya başladı. Kolumda, omzumda morluklar oluştu. Kafamın içerisinde morluklar oluştu. Şikayetçi oldum şahıs yakalandı. Savcılık tarafından tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı. Bu şahıs aramızda elini kolunu sallayarak geziyor" diyerek korktuğunu söyledi.

Muğla da tanımadığı kadını levye demiriyle darbeden adam #3

Muğla da tanımadığı kadını levye demiriyle darbeden adam #4