Karabük'te sağanak yağışta oynadılar

Karabük'te sağanak yağışta oynadılar

Karabük'te gece başlayan yağmur bir süre sonra sağanak yağışa dönüştü. Yağışlar vatandaşlara zor anlar yaşatırken, bazı gençler sokakta birbirleriyle oynayarak zaman geçirdi.

Karabük'te sağanak yağışta oynadılar

Karabük ve Safranbolu ilçesinde gece sağanak yağış meydana geldi.

Aniden bastıran yağmur hayatı olumsuz etkiledi. Şiddetli yağış nedeniyle cadde ve sokaklar göle döndü. Suyla kaplanan yollar sürücüleri tehlikeye atarak zor anlar yaşattı.

Araçlar trafikte ilerlemekte güçlük çekerken sağanak yağmur su baskınlarına da sebep oldu. Bazı ev ve iş yerlerinin bodrum katları su altında kaldı. Ev ve araçlarda mahsur kalan vatandaşlar, ihbar üzerine olay yerine gelen ekipler tarafından kurtarıldı. Öte yandan kent merkezinde bulunan alt geçit, yağmur sonrası göle dönmesi sonucu trafiğe kapatıldı.

Karabük te sağanak yağışta oynadılar #1

YAĞMUR ALTINDA EĞLENDİLER

Karabük-Safranbolu karayolu Kireçkuyusu mevkiinde yağış nedeniyle göle dönen yolda araçları mahsur kalan 4 genç, suyun içine girerek keyif yaptı.
Karabük’te metrekareye 30 kilogram, Safranbolu ilçesinde ise 35 kilogram olmak üzere kent genelinde toplamda 65 kilogram yağış düştüğü öğrenildi.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü yağışların 3 gün daha devam edeceğini, vatandaşların ani sel baskınlarına karşı meydana gelebilecek olumsuzluklara karşı dikkatli olmaları gerektiğini belirtti.

Karabük'te sağanak yağışta oynadılar VİDEO

Karabük te sağanak yağışta oynadılar #2

Karabük te sağanak yağışta oynadılar #3