İzmir'de mesai arkadaşlarının üzerine tır sürdü

İzmir'de mesai arkadaşlarının üzerine tır sürdü

Selahattin B.'nin, şoförlerle tartıştıktan sonra, otoparktaki bir tırı alıp onların üzerine sürdüğü anlar güvenlik kamerasına yansırken, olayda ölen ya da yaralanan olmadı.

İzmir'de mesai arkadaşlarının üzerine tır sürdü

İzmir'in Torbalı ilçesinde, asfalt üretim tesisinde baş şoför olarak çalışan Selahattin B., altında çalışan bir şoföre aracının temiz olmadığını söyleyince, ikili arasında tartışma çıktı.

MESAİ ARKADAŞLARINI TIRLA KOVALADI

Selahattin B., tartışma sonrasında, iş yerinin otoparkında park halinde bulunan bir tırın şoför kabinine girerek aracı çalıştırdı ve şoförler ile asfalt işçilerinin üzerine rastgele sürdü. Canlarını kurtarmak isteyen işçiler, panik halinde kaçıştı.

İzmir'de mesai arkadaşlarının üzerine tır sürdü ViDEO

OLAY YERİNDEN KAÇTI

Bir süre otoparkta işçilerin üzerine tır sürmeye devam eden Selahattin B., ardından tırla beraber iş yerinden çıkıp kaçmaya başladı. Tırı, iş yerine 10 kilometre uzaklıktaki bir akaryakıt istasyonuna park eden Selahattin B., kayıplara karıştı.

İzmir de mesai arkadaşlarının üzerine tır sürdü #1

GÖZALTINA ALINDI

İşçilerin ve şirket sahibi Tezcan Canıtez'in şikayeti üzerine Torbalı İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri, olayla ilgili soruşturma başlattı. İşçilerin hayatlarını tehlikeye atan Selahattin B., polis ekiplerinin çalışmasının ardından yakalanarak gözaltına alındı.

İzmir de mesai arkadaşlarının üzerine tır sürdü #2

İzmir de mesai arkadaşlarının üzerine tır sürdü #3

İzmir de mesai arkadaşlarının üzerine tır sürdü #4

İzmir de mesai arkadaşlarının üzerine tır sürdü #5