İnce'nin parti kuracağı iddiaları CHP'yi karıştırdı

İnce'nin parti kuracağı iddiaları CHP'yi karıştırdı

Muharrem İnce'nin kendisinin parti kuracağı yönünde çıkan iddiaları tamamen reddetmemesi, CHP'yi hareketlendirdi.

İnce'nin parti kuracağı iddiaları CHP'yi karıştırdı

CHP'de Muharrem İnce krizi devam ediyor...

CHP’nin 37. Olağan Kurultayı sonrası Muharrem İnce’nin parti kuracağı söylentileri gündeme gelirken, CHP içerisinde de hareketlilik yaşanıyor.

Son cumhurbaşkanlığı seçimlerinde CHP'nin cumhurbaşkanı adayı olan Muharrem İnce'nin, yeni bir parti kurma hazırlığı içinde olduğu iddiaları yeni bir boyut kazandı.

NE EVET NE DE HAYIR

Muharrem İnce, parti kuracağı yönündeki iddialarla ilgili “Bu süreçte bir gazeteye, haber ajansına konuşmadım, açıklama yapmadım. Memleket için doğru olduğuna inandığım bir karar aldığımda kararımı açıklarım.” açıklamasında bulunurken, CHP İstanbul İnsan Haklarından Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Burkay Düzce dikkat çeken bir paylaşım geldi.

“3 İSİMLE TEK BAŞINA İKTİDAR”

Canan Kaftancıoğlu'nun da yardımcısı olan CHP’li Düzce, sosyal medya hesabından, Muharrem İnce’nin parti kuracağı söylentileri üzerine paylaşımda bulundu.

Düzce, paylaşımında “Parti kuracağı iddialarını reddetmeyen arkadaş yanına Metin Feyzioğlu, Nedim Şener ve Öztürk Yılmaz gibi isimleri de alırsa tartışmasız tek başına iktidar.” ifadelerini kullandı.

Düzce, paylaşımının devamında, “Düşünsenize memleketin tek sorunu seçim sonrası kaybolan cumhurbaşkanının nerede olduğunu bulmak olacak.” dedi.

İnce nin parti kuracağı iddiaları CHP yi karıştırdı #1