Denizli'de 1 yıldır aranan suçluyu paylaşımı ele verdi

Denizli'de 1 yıldır aranan suçluyu paylaşımı ele verdi

Jandarma ekipleri, 1 yıldır yaralama suçundan aranan şahsı, sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğraftan sokağı bularak yakaladı.

Denizli'de 1 yıldır aranan suçluyu paylaşımı ele verdi

Denizli’de yaralama suçundan hapis cezası alan bir şahsı arama çalışmaları başlatıldı.

Jandarmanın dedektifleri olarak bilinen Jandarma Suç Araştırma Timi (JASAT) şahsı yakalamak için çalışmalara başladı. Kayıtlı adresi olmayan şahsı JASAT timleri sosyal medya üzerinden takibe aldı.

FOTOĞRAFTAKİ MANDALDAN EVİ TESPİT EDİLDİ

Şahsın sosyal medya hesabında paylaştığı fotoğraftan yola çıkan JASAT timleri muhtemel sokakları tespit etti.

Fotoğrafta en ince detayları dedektif gibi inceleyen JASAT timleri çamaşır ipinde bulunan mandallar ve sandalye tipinden şahsın adresini tespit etti.

Denizli de 1 yıldır aranan suçluyu paylaşımı ele verdi #1

JANDARMA KILIK DEĞİŞTİRDİ

Film sahnelerini aratmayan operasyonda JASAT timi mandal ve sandalye tipinden yola çıkarak tespit ettiği adrese elektrik arıza servisi kılığında gitti. JASAT timi elektrik arıza servisi kıyafetleri ve aracı ile şahsın adresine gitti. Karşısında elektrik arıza servisini gören şahıs ise kapıyı açınca yakayı ele verdi.

Denizli de 1 yıldır aranan suçluyu paylaşımı ele verdi #2

20 KİLO ESRAR YAKALANDI

Emniyetteki ifadesinde bir araziye kurutmak için bıraktığı itirafı üzerine yapılan aramada 20 kilogram esrar ele geçirildi. Emniyetteki ifadesinin ardından adliyeye sevk edilen şahıs çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Denizli de 1 yıldır aranan suçluyu paylaşımı ele verdi #3