Burdur'da 20 gündür koronavirüs vakası yok

Burdur'da 20 gündür koronavirüs vakası yok

Burdur Valisi Hasan Şıldak, 20 gündür kentte koronavirüs vakasına rastlanmadığını açıkladı.

Burdur'da 20 gündür koronavirüs vakası yok

Valiler Kararnamesi ile Balıkesir Valiliğine atanan Vali Hasan Şıldak, kentteki bir otelde düzenlenen veda yemeğinde yaptığı konuşmada, salgın sürecini iyi şekilde yürütmeye çalıştıklarını belirtti.

"BURDUR'DA 20 GÜNDÜR KORONA VAKASI YOK"

Şıldak, şu anda Burdur'da koronavirüs vakası bulunmadığını ifade ederek, şöyle konuştu:

"Koronavirüs hastalığından 20 gündür Burdur'da yok. Sağlık, emniyet, jandarma il müdürlükleri ve kaymakamlıklarımız titiz çalıştılar, birlikte bu sonucu elde ettik. Bundan sonra da dikkati elden bırakmamak gerekiyor. Kontrollü sosyal hayatın gerekliliklerini, hem vatandaşlar hem kurumlar hem de özel sektör işletmeleri olarak uygulamaya devam etmemiz gerekiyor."

Burdur da 20 gündür koronavirüs vakası yok #1

"AİLEMİ İHMAL ETTİĞİMİ İTİRAF EDİYORUM"

Burdur'da görev yaptığı sürede takım çalışmasını ön plana çıkardıklarını aktaran Şıldak, kararları tek başına değil, danışarak ve istişare ederek vermeye çalıştıklarını kaydetti.

Şıldak, halkı merkeze alan samimiyetle yoğrulmuş bir yönetim ortaya koymaya çalıştıklarını vurgulayarak, "Ben bu çalışmalarımda bana her zaman destek olan eşime de teşekkür ediyorum. Ailemi ihmal ettiğimi burada itiraf ediyorum. Hafta sonlarımız ve akşamlarımız dahil yoğun bir çalışma temposu içinde bulunduk." diye konuştu.

Burdur da 20 gündür koronavirüs vakası yok #2