Bülent Turan: AK Parti'ye üye olmak ben de varım demektir

Bülent Turan: AK Parti'ye üye olmak ben de varım demektir

AK Parti Grup Başkanvekili Turan, Çanakkale'de partisinin ilçe teşkilatlarını ziyaretinde partililere, "AK Parti'ye üye olmak demek, tribünleri doldurmak demek değildir." dedi.

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, Çanakkale'de partisinin ilçe teşkilatlarını ziyaret etmesinin ardından cuma pazarını gezdi.

Daha sonra Lapseki'de açılan AK Parti üye standını ziyaret eden Turan, burada yaptığı konuşmada, üye kampanyalarının, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın başlattığı "gönül seferberliği" mücadelesindeki en önemli adımlardan biri olduğunu söyledi.

"TÜRKİYE'NİN EN BÜYÜK AİLESİYİZ"

AK Parti'nin bir birikimin, bir geleneğin partisi olduğunu belirten Turan, "AK Parti, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde, milletimizin teveccühü, milyonların duası ve yılmaz dava insanlarının mücadelesiyle yükseldi. 10 milyonu aşkın üyemizle Türkiye'nin en büyük ailesiyiz. Teşkilatlarımız, üyelerimiz, partimizin bel kemiğidir, sahadaki en büyük gücümüzdür. AK Parti'ye üye olmak demek, tribünleri doldurmak demek değildir. AK Parti'ye üye olmak demek, ülkemizin tarihi yürüyüşünde 'ben de varım' demektir. AK Parti'ye üye olmak demek, 'milletimizin ve ülkemizin hedefleriyle buluşmasında aksiyon almak, bu kutlu davayı sırtlamak' demektir. AK Parti’ye üye olmak, 'mazluma ses olmak, zalime dur' demektir. Bu yüzden çok güzel bir aileyiz. Bu yüzden çok büyük bir aileyiz." dedi.

"SEVDAMIZ BELLİ, VİZYONUMUZ BELLİ"

Bülent Turan, "AK Noktalar"ın partiye sevgisi ve aidiyeti bulunan, oy veren fakat üye olmak için imkan bulamayanların üye olması için bir fırsat olduğunu ifade ederek, şunları kaydetti:

"Partimize katılacak hemşehrilerimizle teşkilat yapımız daha güçlü bir hale gelecek, hep birlikte önemli hizmetlere öncü olacağız. Sadece üye olmak isteyen değil, üye olmak istemeyen hemşehrilerimiz de buyursunlar, hasbihal edelim. Türkiye geneli 10 milyon üyemizin yanında 1 milyon yeni üye hedefimiz var. Çanakkale geneli 60 bin üyemizin yanında ise 15 bin yeni üye hedefiyle üye kampanyamızı başlatıyoruz. Hayırlı olmasını diliyoruz. Biliyorsunuz 14 Ağustos AK Parti'mizin kuruluş yıl dönümü. Liderinle, milletinle nice yaşlara diyoruz. Sevdamız belli, vizyonumuz belli."

Koronavirüsle mücadelede uyulması gereken kuralları hatırlatan Turan, bu konuya herkesin çok dikkatle yaklaşması gerektiğini vurguladı.Bülent Turan: AK Parti ye üye olmak ben de varım demektir #1

İlginizi Çekebilir
Hafsanur Sancaktutan, mastürbasyon sahnesiyle ilgili konuştu
Hafsanur Sancaktutan, mastürbasyon sahnesiyle ilgili konuştu
415 YORUM
Magazin
Aleyna Kalaycıoğlu: Denize çıplak girdim
Aleyna Kalaycıoğlu: Denize çıplak girdim
148 YORUM
Magazin
Mika Raun'dan Mehmet Ali Erbil yorumu
Mika Raun'dan Mehmet Ali Erbil yorumu
139 YORUM
Magazin
Koin yatırımı yapmadan önce buraya muhakkak göz at
ADVERTORIAL
CryptoTrader
İzmir'de rakı masasında Kur’an-ı Kerim’i yaktılar
İzmir'de rakı masasında Kur’an-ı Kerim’i yaktılar
2055 YORUM
3. Sayfa