Brad Pitt ile Angelina Jolie'ye Gaziantep'ten baklava

Brad Pitt ile Angelina Jolie'ye Gaziantep'ten baklava

Bir baklava ustası, yıllardır ayrı kalan ikiliyi barıştırmak için eski çiftin isimlerinin yazılı olduğu tepsi hazırladı.

Brad Pitt ile Angelina Jolie'ye Gaziantep'ten baklava

Bir dönem Hollywood'un en gözde çifti olarak adlandırılan Angelina Jolie ve Brad Pitt, uzun süreli birlikteliklerini ani bir şekilde sonlandırdı.

4 yıldır ayrı olan ikiliye, isimlerinin yazılı olduğu baklavayı göndermek isteyen Serdal Urhanoğlu, çiftin barışma baklavasının Gaziantep'ten gideceğini söyledi.

"TATLI YİYİP TATLI KONUŞSUNLAR"

Ünlü çiftin barışmasına vesile olmak istediğini söyleyen Urhanoğlu, eski çiftin filmlerini severek izlediğini ve onları yeniden birlikte görmek istediğini belirterek, "Dünyaca ünlü film yıldızları yaklaşık 4 yıldır ayrılar. Küsleri barıştırmak için gelenek olarak baklava ikram edilir. Biz de onların barışması için tepsiye isimlerini yazdık. Umarım barışmalarına tekrar vesile oluruz.

Severek izlediğimiz filmleri var. Onların barışmasına vesile olursak ne mutlu bize. Kendilerine ulaşalım baklavamızı yaşadıkları ülkeye gönderelim tatlı yiyip tatlı konuşsunlar.'' dedi.

Brad Pitt ile Angelina Jolie ye Gaziantep ten baklava #1

HEDEF, BAKLAVANIN TADINA TÜM DÜNYANIN BAKMASI

Öte yandan baklava ustası Urhanoğlu, ünlü model Chrissy Teigen'in sosyal medyada kendilerini takip ettiğini söyledi.

Yaptıkları araştırmada Teigen'in ülkesi ABD'de ünlü bir model ve sunucu olduğunu gördüklerini belirten Urhanoğlu, daha sonra Teigen ile aktör eşi John Legend'e baklava ve fıstık ezmesi gönderme kararı aldığını kaydetti.

Sosyal medya üzerinden iletişim kurdukları ünlülerin adreslerini alan Urhanoğlu, baklava ve fıstık ezmesini ABD'ye gönderdi.

ABD'li ünlü isimlerin, Türkiye’den gelen baklava ve fıstık ezmesinin tadına baktıkları anların videosunu, sosyal medya hesaplarından paylaşmasıyla, dünyanın çeşitli ülkelerinden sipariş aldıkarını ifade eden Urhanoğlu, Gaziantep baklavasının tadına tüm dünyanın bakmasını amaçladığını söyledi.

Brad Pitt ile Angelina Jolie ye Gaziantep ten baklava #2

"TEIGEN'İN PAYLAŞIMINDAN SONRA BİNLERCE SİPARİŞ ALDIK"

Baklava gönderme fikrinin Chrissy Teigen'in kendisini sosyal medyadan takip etmesiyle başladığını anlatan Serdal Urhanoğlu, ''Bizim sosyal medya hesabımızı takip etti ve serüven öyle başladı. Biz de nezaketen baklavamızı tüm dünyaya duyurabilmek için onlara baklava ve çeşitli hediyeler gönderdik.

Daha sonra onlarda video çekip sosyal medya hesaplarından paylaştılar. Gaziantep'in ve baklavanın tanıtımı için sürekli çalışıyoruz. O paylaşımdan sonra binlerce mesaj ve sipariş aldık. O siparişleri inşallah herkese ulaştıracağız. Video sosyal medyada çok ilgi gördü. Baklavanın tanıtımına katkıda bulunduysak o bize yeter.'' diye konuştu.

Brad Pitt ile Angelina Jolie ye Gaziantep ten baklava #3

BRAD PITT, ANGELINA JOLIE'NİN EVİNDE

Öte yandan 56 yaşındaki ünlü aktör, 45 yaşındaki eski eşinin evinde görüntülendi.

Pitt, Jolie'nin Los Angeles'taki evinden motosikletiyle ayrılırken kameralara yansıdı.

Mirror'ın haberine göre, Oscar ödüllü oyuncu Brad Pitt, karantina yasaklarının gevşetilmesiyle birlikte son dönemde çocuklarını daha sık ziyaret etmeye başladı.

Brad Pitt ile Angelina Jolie ye Gaziantep ten baklava #4

Brad Pitt ile Angelina Jolie ye Gaziantep ten baklava #5

Brad Pitt ile Angelina Jolie ye Gaziantep ten baklava #6

Brad Pitt ile Angelina Jolie ye Gaziantep ten baklava #7

Brad Pitt ile Angelina Jolie ye Gaziantep ten baklava #8

Brad Pitt ile Angelina Jolie ye Gaziantep ten baklava #9

Brad Pitt ile Angelina Jolie ye Gaziantep ten baklava #10

Brad Pitt ile Angelina Jolie ye Gaziantep ten baklava #11