Bodrum'un ünlü gece kulüpleri kapatıldı

Bodrum'un ünlü gece kulüpleri kapatıldı

Muğla'nın Bodrum ilçesinde koronavirüs tedbirlerine uymayan 2 beach club daha Kaymakamlık tarafından 4 günlüğüne mühürlenirken, süresiz kapatılanlarla birlikte 12 işletme ceza almış oldu.

Gümbet sahilinin en hareketli 2 beach club işletmesinin Bodrum Belediye ekipleri ve emniyet güçlerince maske, mesafe, hijyen kurallarına uymadıkları tespit edildi. Bodrum Kaymakamlığınca ilk önce uyarı alan 2 işletme aynı şekilde kuralları ihlal edince para cezası kesildi.

3. KEZ KURAL İHLALİ GÖRÜLDÜ

Pandemi kurallarına uyulmadığı 3’üncü kez tespit edilen işletmeler bugün akşam saatlerinde yetkililer tarafından mühürlenerek 4 günlüğüne işletmeleri kapattırdı. İlçe Hıfzıssıhha Meclisi kararına göre, restoran-kafe ruhsatı ile çalışan iki işletmenin ruhsata aykırı gece kulübü bar gibi işletildiği de öğrenildi.

Bodrum un ünlü gece kulüpleri kapatıldı #1

10'U SÜRESİZ, TOPLAM 12 İŞLETME KAPATILDI

Bodrum’da Kovid-19 kurallarına aykırı bir çok işletmenin de tespit edildiği öğrenildi. Türkiye’nin en ünlü 10 gece kulübü ise süresiz olarak geçtiğimiz günlerde kapatılmıştı. Bodrum’da şu ana kadar 10 işletme süresiz, 2 işletme ise 4 günlüğüne kapatılmış oldu.

Bodrum un ünlü gece kulüpleri kapatıldı #2

Bodrum un ünlü gece kulüpleri kapatıldı #3

Bodrum un ünlü gece kulüpleri kapatıldı #4

Bodrum un ünlü gece kulüpleri kapatıldı #5

Bodrum un ünlü gece kulüpleri kapatıldı #6

Bodrum un ünlü gece kulüpleri kapatıldı #7