Beşiktaş'ta denizde boğulan gencin cesedi bulundu

Beşiktaş'ta denizde boğulan gencin cesedi bulundu

Beşiktaş iskelesinde arkadaşıyla denize girdikten sonra kaybolan Bayram Demir'in cesedine, 4 saat sonra ulaşıldı.

Gece saatlerinde Beşiktaş İskelesi'nde alkol alan ve sohbet eden ikisi erkek biri kadın üç kişi iskelede oturduğu sırada erkeklerden Bayram Demir ve yanındaki diğer erkek şahıs yüzmek için denize girdi.

VATANDAŞLAR DEMİR'İ KURTARMAYA ÇALIŞTI

Her iki arkadaş bir süre yüzdükten sonra ismi öğrenilemeyen şahıs, arkadaşı Bayram Demir’in kaybolduğunu belirterek bağırmaya başladı.

Çevredeki vatandaşlar, şahsın ‘şaka yaptığını’ zannederek pek ciddiye almadı. Ancak kıyıya gelen şahıs kıyıya gelerek arkadaşın kaybolduğunu söyleyince, çevrede oturan birçok vatandaş, denize atlayarak Demir’i kurtarmaya çalıştı.

Kaybolan Bayram Demir’in yaklaşık yarım saatlik kurtarma çalışmaları sonuçsuz kalınca, vatandaşlar durumu polise bildirdi. İhbar üzerine olay yerine sağlık ve çok sayıda polis ekibi sevk edildi.

Beşiktaş ta denizde boğulan gencin cesedi bulundu #1

4 SAAT SONRA CESEDİ BULUNDU

Denizden çıkarılan ismi henüz öğrenilemeyen şahıs ambulansla hastaneye kaldırıldı. Kaybolan Demir’in kurtarılması için Deniz Polisi, Kıyı Emniyeti ve Sahil Güvenlik ekipleri çalışma başlattı.

Yaklaşık 4 saat sonra Deniz Polisi, Demir’in cesedini kıyıya yakın bir yerde buldu. Daha sonra olay yerine çağrılan dalgıçların yardımıyla boğularak hayatını kaybeden Bayram Demir’in cansız bedeni, çıkartıldı. Demir’in cesedi otopsi yapılmak üzere İstanbul Adli Tıp Morguna kaldırıldı.

Beşiktaş ta denizde boğulan gencin cesedi bulundu #2

SORUŞTURMA BAŞLATILDI

Arkadaşı fenalık geçirip yere yığıldı Öte yandan Bayram Demir’in arkadaşlarından olduğu öğrenilen bir kişi, olay yerine geldi.

Demir’in cansız bedenini suyun altında görünce fenalık geçirerek yere yığıldı. Bunun üzerine polis ekipleri ile çevredeki vatandaşlar, fenalık geçiren şahsa yardımcı olarak banka oturttu.

İlginizi Çekebilir
Amed Spor-Bursaspor maçı sonrası olaylarla ilgili soruşturma başlatıldı
Amed Spor-Bursaspor maçı sonrası olaylarla ilgili soruşturma başlatıldı
870 YORUM
3. Sayfa
ORC'nin eylül ayı genel seçim anketi
ORC'nin eylül ayı genel seçim anketi
792 YORUM
Gündem
Arda Turan'ın puro keyfi
Arda Turan'ın puro keyfi
172 YORUM
Futbol
Hamit Altıntop: Bu yenilgi kabul edilemez
Hamit Altıntop: Bu yenilgi kabul edilemez
513 YORUM
Milli Takımlar
Bu sistem sayesinde 29 yaşında milyoner oldu!
ADVERTORIAL
Highfx