Bahçelievler’de en küçük gazinin çıktığı araç sergilendi

Bahçelievler’de en küçük gazinin çıktığı araç sergilendi

hain darbe girişiminin 4. yıl dönümünde, 7 yaşındaki en küçük gazinin içinden çıkarıldığı, tanklar tarafından ezilen araç Bahçelievler Belediyesi tarafından sergilendi.

FETÖ'nün 15 Temmuz hain darbe girişiminin 4. yıl dönümünde Bahçelievler Belediyesi, içinden en küçük gazinin çıkarıldığı tankların ezdiği aracı sergiledi.

"O GECE"NİN FOTOĞRAFLARI SERGİLENDİ

Sergiye; Bahçelievler Belediye Başkanı Dr. Hakan Bahadır, Bahçelievler Kaymakamı İlker Arıkan, Bahçelievler Müftüsü Hüseyin Gün ve çok sayıda vatandaş katıldı. Yüzlerce vatandaşın ilgi gösterdiği “O gece” adlı fotoğraf sergisinde, darbe girişiminin fotoğrafları yayınlandı. İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan programda Ku'ran-ı Kerim tilaveti yapıldı. 15 Temmuz gecesinde şehit düşen ve gazi olan vatandaşlar için dua edilirken, programa katılanlar sabah 04.00’e kadar nöbet tuttu.

Bahçelievler’de en küçük gazinin çıktığı araç sergilendi #1

"HAİNLERE KARŞI HER ZAMAN NÖBETTEYİZ"

Bahçelievler Belediye Başkanı Dr. Hakan Bahadır, "Tam dört yıl önce acı ve sevinçli gün. Ben öyle tahmin ediyorum. Acı günü, asker kılığına girmiş hainlerin, FETÖ’cülerin ülkemizi mahvetmek adına, emperyalist güçlerin emriyle, onların talimatlarıyla ülkemizi batırmak adına yaptıkları başarısız bir hain darbe girişimiydi. Sevinçliyiz, ülkemizdeki her insan Cumhurbaşkanımızın talimatıyla sokaklara indiler. Köprüleri, yolları, havalimanını onlardan geri aldılar. Ülkemizin birliğini, dirliğini sonsuza kadar devam ettireceklerini ispat ettiler. Bu yüzden de sevinçliyiz. Bu dördüncü yılda da hainlerin yaptıklarını gelecek nesillere ve bizlere hatırlatmak adına tekrardan nöbet tutuyoruz. Bunun da bir örneği olarak o gece yaşanan, bir tankın ezdiği ve en küçük gazimizin çıktığı bir araç var. Onu sergiliyoruz Bahçelievler’de. Bunlarla ilgili fotoğraf sergimiz var. Bahçelievler’deki tüm siyasi partilerimizle, komşularımızla, muhtarlarımızla nöbet tutacağız. Sabah 04.00’e kadar buradayız. Bahçelievler’imize sahip çıkacağız." dedi.

Öte yandan 6 Temmuz’da başlayan fotoğraf sergisi, 17 Temmuz’a kadar devam edecek.

Bahçelievler’de en küçük gazinin çıktığı araç sergilendi #2

İlginizi Çekebilir
Azra'nın katili, cezaevinde intihar etti
Azra'nın katili, cezaevinde intihar etti
557 YORUM
3. Sayfa
Altın Yatırımında Yılın Fırsatını Kaçırmayın!
ADVERTORIAL
FxAds
Mansur Yavaş'tan İyi Parti'nin adaylık çağrısına olumlu yanıt
Mansur Yavaş'tan İyi Parti'nin adaylık çağrısına olumlu yanıt
960 YORUM
Gündem
Rafael Sadi: Erdoğan ile üniversitede 4 sene beraber okuduk
Rafael Sadi: Erdoğan ile üniversitede 4 sene beraber okuduk
505 YORUM
Gündem
Faiz mesajı, dünyada yankı uyandırdı
Faiz mesajı, dünyada yankı uyandırdı
308 YORUM
Ekonomi