Antalya'da 2 kişiyi öldüren şahıs teslim oldu

Antalya'da 2 kişiyi öldüren şahıs teslim oldu

Aksu'da aralarında anlaşmazlık bulunan ve kendisiyle aynı ismi taşıyan yeğeni İsmail Yılmaz ile serada çalışan Veli Uyan'ı av tüfeğiyle öldüren, 3 kişiyi de yaralayan İsmail Yılmaz tutuklandı.

Antalya'da 2 kişiyi öldüren şahıs teslim oldu

Antalya'nın Aksu ilçesine bağlı Yurtpınar Mahallesi Yenimahalle mevkisinde İsmail Yılmaz, bitişik evlerde yaşadığı, aralarında arsa yüzünden anlaşmazlık bulunan yeğeni İsmail Yılmaz'ın evinin önüne gitti.

Amca Yılmaz, kendisiyle aynı ismi taşıyan yeğenine aracına bindiği sırada av tüfeğiyle ateş etti.

Antalya da 2 kişiyi öldüren şahıs teslim oldu #1

BİRİ YEĞENİ İKİ KİŞİYİ ÖLDÜRDÜ

Yeğen Yılmaz, aracından inip kaçmaya çalışırken amca, tüfeği art arda ateşledi. İsmail Yılmaz, olay yerinde hayatını kaybetti.

Amca İsmail Yılmaz, silah sesini duyup evden çıkan yengesi Şerife Yılmaz ile yeğeninin eşi Zahide Yılmaz'a da ateş açtı.

Anne Şerife Yılmaz göğsünden, gelini Zahide Yılmaz ise ellerinden vurularak, yaralandı.

Tüfekle çevreye rastgele ateş eden İsmail Yılmaz, yakındaki bir serada çalışan Veli Uyan'ı da henüz bilinmeyen nedenle vurup öldürdü.

Antalya da 2 kişiyi öldüren şahıs teslim oldu #2

CİNAYETTEN SONRA DONDURMA YEDİ

Amca Yılmaz, bir marketten aldığı dondurmayı yedikten sonra Aksu İlçe Jandarma Komutanlığı'na giderek, teslim oldu.

Silah seslerini duyanların ihbarı üzerine eve gelen jandarma ve sağlık ekipleri, yeğen İsmail Yılmaz'ın cansız bedeniyle karşılaştı. Yaralı Şerife Yılmaz, Kepez Devlet Hastanesi'ne götürülerek tedaviye alınırken, Zahide Yılmaz'ın tedavisi olay yerinde yapıldı.

İsmail Yılmaz'ın rastgele çevreye açtığı ateş nedeniyle olay yerine yaklaşık 50 metre uzaklıktaki bir evde yaşayan Tuğba Avcı adlı genç kızın da yaralandığı ortaya çıktı. Avcı da hastanede tedaviye alındı.

Antalya da 2 kişiyi öldüren şahıs teslim oldu #3

"CİĞERİNİ SOĞUTMAK İÇİN DONDURMA YEMİŞ"

Zahide Yılmaz'ın "Yapma amca, etme amca dedim ama durmadı. Bir de ciğerini soğutmak için dondurma yemiş. Allah belasını versin" diyerek gözyaşı döktüğü olay yerinde, 20'den fazla boş fişek bulundu.

Antalya da 2 kişiyi öldüren şahıs teslim oldu #4

TUTUKLANDI

Jandarmadaki işlemlerinin ardından bugün adliyeye sevk edilen amca İsmail Yılmaz, mahkemece 'kasten öldürme' suçundan tutuklandı.
Öte yandan öldürülen İsmail Yılmaz ve Veli Uyan, Aksu ilçesinde toprağa verildi.

Antalya da 2 kişiyi öldüren şahıs teslim oldu #5

Antalya da 2 kişiyi öldüren şahıs teslim oldu #6