Ankaralı kadın, doğum gününde kocasını bıçakladı

Ankaralı kadın, doğum gününde kocasını bıçakladı

Keçiören'de ayrı olduğu eşini doğum gününe çağıran kadın, eşinin kendisine gösterdiği şiddet karşısında cinnet getirdi.

Refik Saydam Caddesi üzerinde bulunan bir apartman dairesinde, doğum günü kutlaması kanlı bitti.

KIZLARININ YANINDA TARTIŞMAYA BAŞLADILAR

İddiaya göre Çağrı Ş., bir süredir ayrı yaşadığı eşi Seda Ş.’yi doğum gününü kutlamak için eve davet etti, eve gelen eşi ile henüz bilinmeyen bir nedenle 4 yaşındaki kızlarının yanında tartışmaya başladı.

KOCASINI BIÇAKLADI

Tartışma kısa sürede büyüdü. Eşinden şiddet gören kadın, eline geçen bıçakla kocasını yaraladı.

YARALI KOCA TAKSİ DURAĞINA SIĞINDI

Seda Ş.'nin bıçak darbeleriyle ağır yaralanan Çağrı Ş., evinin karşısında bulunan taksi durağına sığındı.  Ağır yaralanan Çağrı Ş., kanlar içerisinde taksi durağının önüne düştü.

Ankaralı kadın, doğum gününde kocasını bıçakladı #1

YARALININ DURUMU AĞIR

Taksicilerin ihbarı üzerine olay yerine çok sayıda polis ve 112 Acil Servis ekibi sevk edildi. Sağlık ekipleri, yaralı Çağrı Ş.’ye olay yerinde ilk müdahalesini yaparak ambulans ile Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne sevk etti. Yaralı Çağrı Ş.’nin durumunun ağır olduğu öğrenildi. Öte yandan olay yerinde inceleme yapan polis ekipleri, Seda Ş.’yi suç aleti ile birlikte şoka girmiş bir şekilde buldu.

“NE YAPTIĞIMI HATIRLAMIYORUM”

Polisleri karşısında bulan kadın, kendisine ne olduğunu soran polislere ne yaptığını hatırlamadığını söyledi. Gözaltına alınan Seda Ş., sorgusu yapılmak üzere karakola götürüldü.

Ankaralı kadın, doğum gününde kocasını bıçakladı #2

“BANA YARDIM EDİN DEDİ YERE YIĞILDI”

Olay sırasında taksi durağında müşteri bekleyen taksici Gürsel Hınıslı, “Biz durakta yolcu bekliyorduk. Genç bir arkadaş geldi. Eli ayağı kan içindeydi. Bana yardım edin demesiyle yere yığılması bir oldu. Ben de o arada hemen ambulansı ve polisi aradım. Durumu ağırdı. Çok kan kaybetti.” dedi.

Ankaralı kadın, doğum gününde kocasını bıçakladı #3

“BABA GEL ÇAĞRI BENİ ÖLDÜRÜYOR”

Seda Ş.’nin teyzesi olan Fatma Ceylan, çiftin bir süredir ayrı yaşadığını ve kendilerinin vesilesiyle tekrar barışmaya çalıştıklarını belirterek, “Keşke barıştırmasaydık. Ekonomik sıkıntılardan dolayı uzun süredir ayrı yaşıyorlardı. Çağrı, uzun süredir Antalya’da yaşıyordu. Kız burada kendi hayatını sürdürüyordu. Seda bugün diğer kız kardeşime yardım ediyordu. Çağrı, ’Seda gel bugün senin doğum günün’ bahanesiyle Seda’yı eve çağırmış. Aralarında tam ne olduğunu bilmiyoruz ama Seda babasını arayarak ’Baba gel Çağrı beni öldürüyor’ demiş. Çağrı, 4 yaşındaki çocuklarının yanında Seda’yı dövüyormuş. Seda’ya olaydan sonra da sordum burada ne olduğunu, Seda, ’Teyze hatırlamıyorum. Bana yumruk vuruyordu, ben de can havliyle bıçağı aldım vurdum’ dedi.” şeklinde konuştu.