Ankara'da 3 kişiye tek başına karşı koydu

Ankara'da 3 kişiye tek başına karşı koydu

Güvenlik kamerasına yansıyan kavga, mahalleli tarafından sonlandırılırken, kendini savunan kişi, "Dövme niyetinde değildim, kendimi korudum." dedi.

Ankara'da 3 kişiye tek başına karşı koydu

Olay, Ankara'nın Keçiören ilçesine bağlı Ufuktepe Mahallesi'nde meydana geldi.

Dün gece saatlerinde evine dönen Ümit Ö., iddiaya göre, trafikteki sürücünün tacizine uğradı. İsmi belirlenemeyen 3 kişi tarafından önü kesilerek, darbedilen Ümit Ö., olay yerinden uzaklaştı. Ancak 3 kişi, Ümit Ö.'ü takip ederek, evinin önünde saldırdı.

3 KİŞİYİ 30 SANİYEDE YERE DÜŞÜRDÜ

Saldırıya karşılık veren Ümit Ö., 3 kişiye tekme ve yumruklarla karşılık verdi. Ümit Ö., kendisine vuran saldırganları 30 saniyede yere düşürdü. Mahallelinin araya girmesiyle kavga sona erdi. Söz konusu kişiler araçlarına binerek, bölgeden uzaklaştı.

Ankara'da 3 kişiye tek başına karşı koydu VİDEO

Ankara da 3 kişiye tek başına karşı koydu #1

"SADECE KENDİMİ KORUDUM"

Yıllardır kick boks ile uğraştığını belirten sporcu Ümit Ö., "Dün normal bir şekilde evime geliyordum. Beyaz bir araç, yolda kırmızı bir araçla dalaşıyordu. Ben de yanlarından geçtim gittim. Yanlarından geçtikten sonra kafayı bana taktı, arabayı üzerime kırdı. Arkama geçti uzunları yaktı. Önüme geçti, arabayı önüme kırdı. Daha sonra indi, bağırmaya çağırmaya başladı. Ben kavga etmemek için arabadan inmedim. Elini savurunca benim dudağıma geldi ve dudağım patladı.

Ankara da 3 kişiye tek başına karşı koydu #2

"YANLIŞ KİŞİYE ÇATTILAR, SADECE KENDİMİ KORUDUM"

Sonra ben yine bir şey yapmadım ama evime kadar geldim. 3 kişi beni buraya kadar takip etti, ben de artık kendimi korumam gerektiğini düşünerek o iç güdüyle hareket ettim. Yaptığım tek şey buydu. O arkadaşları da tanımam etmem, ilk defa gördüm. Trafik magandalığı dedikleri bu olsa gerek. İnsanlara sataşmak için bahane arıyorlar. Ama bu sefer yanlış kişiye çattılar. Bunun da farkına varmışlardır umarım. Hiç kimseyi dövme niyetinde değildim, ben kendimi korudum." diye konuştu.

Ümit Ö. olayla ilgili şikayetçi olmadığını söyledi.

Ankara da 3 kişiye tek başına karşı koydu #3