Adıyaman'da evlilik teklifi sosyal mesafe cezasıyla bitti

Adıyaman'da evlilik teklifi sosyal mesafe cezasıyla bitti

Adıyaman’da sevdiği kıza arkadaşları ile birlikte meşaleli evlilik teklifinde bulunan gence, ‘sosyal mesafe’ kurallarına aykırı davranmaktan ceza kesildi.

Adıyaman'da evlilik teklifi sosyal mesafe cezasıyla bitti

Adıyaman’ın Kahta ilçesinde yaşayan Doğan Yücel isimli genç, sevdiği İpek N.’ye ilginç bir evlilik teklifi yapmak istedi.

Arkadaşları ile bir araya gelen ve meşaleler yakan genç, “Ömrüme ömür katanım, benimle evlenir misin” yazılı pankart ile cep telefonundan görüntülü olarak sevdiği kıza evlilik teklif etti.

Yapılan evlilik teklifine İpek N., ‘evet’ cevabını verdi.

Bu esnada polise ‘sosyal mesafe kurallarına uymayan kalabalık bir grup’ olduğu yönünde ihbar gelince polis ekipleri gençlerin bulunduğu yere geldi.

ARKADAŞLARINA CEZA KESİLMESİNİ ENGELLEDİ

Polis, sosyal mesafe kurallarına uyulmadığı gerekçesiyle tüm şahıslara ceza kesmek istedi ancak damat adayı, evlilik teklifi yapmak için arkadaşlarını kendisinin çağırdığını söyleyip, cezanın kendisine kesilmesini istedi.

Polisler, damat adayına 'sosyal mesafe kurallarına uymamaktan' 900 TL ceza kesti.

Polislerin evlilik teklifi hediyesi ceza oldu ViDEO

Doğan Yücel, bir yıldır görüştüğü kız arkadaşına evlilik teklifi yapmasının ardından, polislerin kendisine düğün hediyesi olarak ‘ceza’ kestiğini belirtti.

Adıyaman da evlilik teklifi sosyal mesafe cezasıyla bitti #1

"DARISI BÜTÜN BEKARLARA"

Yücel, “Cep telefonundan görüntülü olarak evlilik teklifi yaptıktan sonra polisler geldi. Sosyal mesafeye uymadığımız için bize ceza keseceklerini söylediler. Kızın teklife evet cevabını verdiğini söyleyince, polis bana gülümseyerek o zaman sana düğün hediyesi olarak ceza keseceğiz dedi. Hepimize kesecekti, ben sadece bana kesmelerini isteyince sadece bana kestiler. 900 TL ceza yedim ama hiç önemli değil. Evet cevabını aldım ama sosyal mesafe cezasından kurtulamadım. Çok mutluyum. Darısı bütün bekarlara olsun.” diye konuştu.

Adıyaman da evlilik teklifi sosyal mesafe cezasıyla bitti #2

Adıyaman da evlilik teklifi sosyal mesafe cezasıyla bitti #3