Adana'daki nikah sırasında Müslüm Gürses şarkısı çalındı

Adana'daki nikah sırasında Müslüm Gürses şarkısı çalındı

Koronavirüs engeline takılan nikahlarını geçtiğimiz 5 Eylül’de yapan bir çift, muzip arkadaşlarının şakası karşısında şoke oldu. Görüntüler sosyal medyada da büyük beğeni topladı.

Adana'daki nikah sırasında Müslüm Gürses şarkısı çalındı

Adana’nın Ceyhan ilçesinde öğretmenlik yapan Murat Kasap (31) ile İpek Yıldırım (24) çifti, evlenmeye karar verdi.

29 Ağustos'a nikah için gün alan çift, koronavirüs tedbirlerine takıldı. En mutlu günlerini ertelemek zorunda kalan çift, tarihi 5 Eylül’e çekti.

Büyük gün geldiğinde pistte ilk danslarını yapan çift, sonrasında nikah memurunun gelmesiyle tören alanına geçti.

ARKADAŞLARI MÜSLÜM GÜRSES ŞARKISI İLE VAZGEÇİRMEYE ÇALIŞTI

Burada Murat Kasap, nikah memurunun “Evlenmeyi kabul ediyor musunuz?” sorusuna cevap vereceği sırada, çiftin arkadaşları Erdi Uçman ile Denizhan Kırgıl, Müslüm Gürses’in ‘Olmadı Yar’ adlı şarkısını açtırdı.

Adana'da nikahta son pişmanlık neye yarar şarkısı açtılar İZLE

Gürses’in ‘Son pişmanlık, neye yarar?’ sözleri eşliğinde nikah memurunun sorusuna “Sonsuza kadar evet” diyen Murat Kasap, eşi İpek Yıldırım ve davetliler, arkadaşlarının bu şakasına uzun süre güldü.

Bu anlar sosyal medyada da büyük beğeni topladı.

"ŞAKADAN HABERİMİZ YOKTU"

Sıkıntılı geçen düğün sürecinin ardından nikah töreninde arkadaşlarının yaptığı şakanın kendileri için güzel bir anı olarak kaldığını kaydeden Murat Kasap, “Düğünümüzü bir yıl önce planlamıştık ancak pandemi nedeniyle iptal etmek zorunda kaldık. Sonrasında nikah töreni yapmaya karar verdik. Nikah memurunun sorusu üzerine ben de farklı bir şekilde 'Sonsuza kadar evet' demek istedim. Tam cevap verdiğim sırada Müslüm Gürses, 'Son pişmanlık neye yarar?' diye giriş yapınca bir anda dondum. 'Sesim Müslüm'e mi benziyor?' diye bir şaşırdım açıkçası. Şakadan haberimiz yoktu.” diye konuştu.

Adana daki nikah sırasında Müslüm Gürses şarkısı çalındı  #1

"BU GÜZEL ANI İÇİN MUTLUYUZ"

Törenin bir an önce bitmesi ve davetlilerin sağlık durumlarını etkilememesi için gergin olduklarını ifade eden Kasap, “Hayatımız boyunca unutamayacağımız bir cevap olan 'Evet', arkadaşlarımız vasıtasıyla daha da unutulmaz bir anı olarak kaldı. Sağ olsunlar bizi heyecanlandırdılar. Bir de düşünsenize şakanın ardından nikah memurunun gittiğini, yoldan çevirdiğimizi. Sağ olsun herkes anlayış gösterdi. Bu güzel anı için mutluyuz.” dedi.

Adana daki nikah sırasında Müslüm Gürses şarkısı çalındı  #2

"MURAT’IN ŞARKI SÖYLEYECEĞİNİ DÜŞÜNDÜM"

Şakanın kendileri için güzel bir anı olarak kaldığını belirten İpek Yıldırım ise “Açıkçası çok şaşırdık. Ben Murat’ın şarkı söyleyeceğini bekledim. Arkamı döndüğümde arkadaşlarımızın şaka yaptığını gördüm. Aslında insanlardan 'Geline bu yapılır mı?' şeklinde tepkiler aldık ama onlar benim arkadaşlarım. Bu şaka genel olarak insanları güldürmüş.” diye konuştu.

Adana daki nikah sırasında Müslüm Gürses şarkısı çalındı  #3