Erdoğan AK Parti Grup Toplantısı'nda

Erdoğan AK Parti Grup Toplantısı'nda

Erdoğan, "Hiçbir CHP'liye genel başkan olması telkininde bulunmadık. Çünkü Kılıçdaroğlu'ndan daha iyi genel başkan olamaz" dedi.

Erdoğan AK Parti Grup Toplantısı'nda

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Grup Toplantısı'nda, Beştepe'ye gelen CHP'li iddialarını tekrar sert bir dille yalanladı.

"Külliye'ye gizli saklı hiçbir CHP'li gelmedi" diyen Erdoğan, "Hiçbir CHP'liye genel başkan olması telkininde bulunmadık. Çünkü Kılıçdaroğlu'ndan daha iyi genel başkan olamaz." açıklamasında bulundu.

Erdoğan: Kılıçdaroğlu'ndan daha iyi genel başkan olamaz VİDEO

Erdoğan'ın açıklamalarından satır başları;

''Milletimiz; ortaya koyduğumuz siyasetle, duruşumuzla, sözümüzle bizi kendisinden bir parça gördüğü için hep yanımızdadır. Halka tepeden bakanların devrini sona erdirdik.

MİLLETİMİZLE GÖNÜL GÖNÜLE YOL YÜRÜYEN BİR PARTİYİZ

AK Parti, asla seçimden seçime milletin karşısına çıkan, seçimden seçime görünmeye çalışan bir parti olmamıştır. Biz, yılın 365 günü, günün 24 saati bilfiil çalışan, işleyen, milletimizle gönül gönüle yol yürüyen bir partiyiz. AK Parti’nin kurulduktan 15 ay sonra iktidara gelmesinin ve 17 yıldır bu konumunu sürdürmesinin gerisindeki sırrı merak edenler, işte buraya baksın. Sadece eski Türkiye’nin hastalıklı siyaset tarzını çöpe atmakla kalmadık, yönetim sistemini de değiştirerek, bunu kalıcı bir hale getirdik.

Erdoğan AK Parti Grup Toplantısı nda #1

CUMHURBAŞKANLIĞI KÜLLİYESİ MİLLETİN EVİDİR

CHP'lilerin de buraya gelmeye hakkı vardır. 15 Temmuz'un ardından Bay Kemal de gelmiştir. Cumhurbaşkanlığı adaylığı döneminde Muharrem İnce bizimle görüşmek için partimize gelmiş ve orada bir görüşme yaptık. İBB Başkanı Sayın İmamoğlu da geldi. Onu da kabul ettik. Seçim sonrası tüm büyükşehir belediye başkanları geldi. Külliye benim şahsi malım değildir, bu milletin evidir.

Erdoğan AK Parti Grup Toplantısı nda #2

GİZLİ SAKLI YANIMIZA GELEN CHP'Lİ OLMADI

Londra'da tedavi gören ve örnek olamayacak bir gazeteci var. Buna göre 9 Kasım'da bir CHP'li plakası değiştirilmiş bir araçla Külliye'ye gelip bizimle görüşmüş, farklı plakalı bir araba ile gitmiş. Görüşmede biz 'Senin CHP Genel Başkanı olman gerekir' demişiz.  Bu iddianın neresini düzeltelim bilemiyoruz. Gizli saklı hiçbir CHP'li yanımıza gelmedi. Bunlar Külliye'yi kendi merkezleri gibi sanıyor.

Erdoğan AK Parti Grup Toplantısı nda #3

KILIÇDAROĞLU'NDAN DAHA İYİ GENEL BAŞKAN OLAMAZ

'Hiçbir CHP'liye genel başkan olması telkininde bulunmadık. Çünkü Kılıçdaroğlu'ndan daha iyi genel başkan olamaz.

En çok üzüldüğüm dişime göre bir ana muhalefet bulamayışımdı."

Erdoğan AK Parti Grup Toplantısı nda #4