Uşak'ta sıkılınca sahiplendiği keçiyle dost oldu

Uşak'ta sıkılınca sahiplendiği keçiyle dost oldu

Kimsesi olmayan Yılmaz Uluğ, bir sene önce 250 TL’ye satın aldığı keçi ile arkadaş oldu. Yılmaz Uluğ, dostu için “Dostluğu çok iyi, arkadaşlığı çok iyi” dedi.

Uşak'ta sıkılınca sahiplendiği keçiyle dost oldu

Uşak’ta Ünalan Mahallesi’nde yaşayan Yılmaz Uluğ, geçtiğimiz sene doktora gitti. Doktorun, kimsesiz yaşan Uludağ için "Senin bir arkadaş, dost bulman lazım.” tavsiyesi üzerine önce bir köpek sahiplendi.

Mahalle sakinlerinin köpekten rahatsız olması üzerine köpeği bir tanıdığına veren Uluğ, 2 aylık bir keçi satın aldı. 2 aylıkken 250 TL'ye satın aldığı keçiye gözü gibi bakan Uluğ, dostunu park ve caddelerde gezdiriyor.

"YALNIZLIKTAN BUNALDIM, SENİN BİR ARKADAŞ, DOST BULMAN LAZIM DEDİLER"

Yalnız yaşadığını ve kimsesi olmadığını belirten Yılmaz Uluğ, “Yalnızlıktan bunaldım. Doktora gittim, 'Senin bir arkadaş, dost bulman lazım' dediler. Köpek buldum ama komşular rahatsız oldu, onu başka birine verdim. Ben de keçi buldum. Keçi bana insanlardan bin kat daha iyi geldi, dostluğu çok iyi, arkadaşlığı çok iyi, benim için hainlik düşünmüyor. Benden sadece sevgi ve yemek istiyor. Başka bir şey istemiyor. İki aylıkken 250 TL’ye aldım, bir senedir bakıyorum.” ifadelerini kullandı.

Yılmaz Uluğ, dostu olan keçiyi besleyerek, ilerleyen zamanda yavrulatmak istediğini de belirtti.

Uşak'ta sıkılınca sahiplendiği keçiyle dost oldu ViDEO

Uşak ta sıkılınca sahiplendiği keçiyle dost oldu #1

Uşak ta sıkılınca sahiplendiği keçiyle dost oldu #2

Uşak ta sıkılınca sahiplendiği keçiyle dost oldu #3

Uşak ta sıkılınca sahiplendiği keçiyle dost oldu #4