Muhittin Böcek 4 ay sonra işbaşı yaptı

Muhittin Böcek 4 ay sonra işbaşı yaptı

Koronavirüs tedavisi sonrası 64 gün yoğun bakımda kalan ve 108 günlük tedavisinin ardından taburcu edilen Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, bugün görevinin başına geçti.

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı CHP'li Muhittin Böcek, 17 Ağustos'ta koronavirüs nedeniyle tedaviye alındı.

Sağlık durumu ağırlaşınca 7 Eylül'de alındığı yoğun bakımda 64 gün kalan Başkan Böcek, 9 Kasım'da normal servise çıkarıldı.

BAŞKAN BÖCEK, GÖREVİNİN BAŞINA DÖNDÜ

Başkan Böcek, 108 günün sonunda Akdeniz Üniversitesi Hastanesi'nden taburcu oldu.

Tedavisi evinde devam eden Başkan Böcek, bugün saat 14.45 sıralarında makam aracıyla Büyükşehir Belediye binasına gelerek görevinin başına geçti. Yaklaşık 4 ay sonra belediyeye gelen Başkan Böcek'e, koronavirüs tedbirleri nedeniyle herhangi bir karşılama töreni düzenlenmedi.

"SİZLERİ ÇOK SEVİYORUM"

Belediye girişinde aracından çevredekilere el sallayan Böcek, “Önümüzdeki günlerde basın toplantısı yapacağım. Sizleri çok seviyorum." dedi.

BÖCEK, VEKALETİ GERİ ALDI

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, her yeri dezenfekte edilen makam odasında Başkanvekili Mehmet Hacıarioğlu ile Genel Sekreter Cansel Çevikol Tuncer'i kabul etti ve bir süre görüştü.

Başkanvekili Hacıarifoğlu, çıkışta Başkan Böcek'in sağlık durumu ile ilgili soru üzerine, "Sağlığı gayet iyi" dedi.

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Özel Kalem Müdürlüğü aracılığıyla göreve döndüğünü resmi bir yazışma ile duyurdu. Resmi duyuruda, "17 Ağustos 2020 tarihinde ayrıldığım hastalık iznimden dönerek 8 Aralık 2020 tarihinde göreve başladım. Bilgi ve gereğini arz ve rica ederim" dedi.

Resmi yazı, Antalya Valiliği, kamu kurumlarına gönderildi, Başkanvekili Mehmet Hacıarifoğlu'na tebliğ edildi. Başkanlık katına çıkan ve Başkan Böcek'e "Geçmiş olsun" demek için gelen daire başkanları, şube müdürlerinin tamamının maskeli olmasına rağmen zaman zaman sosyal mesafeyi gözardı ettikleri görüldü.

Başkan Böcek'in Büyükşehir Belediyesi'ndeki ana yerleşke binasındaki makam odası ile Atatürk Kültür Merkezi'ndeki başkanlık ofisinde çalışmaları sürdüreceği, her iki makam odasında gerekli sağlık donanımlarının düzenlendiği açıklandı.

Muhittin Böcek 4 ay sonra işbaşı yaptı ViDEO

Muhittin Böcek 4 ay sonra işbaşı yaptı #1

Muhittin Böcek 4 ay sonra işbaşı yaptı #2

Muhittin Böcek 4 ay sonra işbaşı yaptı #3

İlginizi Çekebilir
Amed Spor-Bursaspor maçı sonrası olaylarla ilgili soruşturma başlatıldı
Amed Spor-Bursaspor maçı sonrası olaylarla ilgili soruşturma başlatıldı
872 YORUM
3. Sayfa
ORC'nin eylül ayı genel seçim anketi
ORC'nin eylül ayı genel seçim anketi
798 YORUM
Gündem
Arda Turan'ın puro keyfi
Arda Turan'ın puro keyfi
172 YORUM
Futbol
Mersin'de polisevine silahlı saldırı
Mersin'de polisevine silahlı saldırı
240 YORUM
İç Haber
Erken emekli olmak için en uygun yöntem
ADVERTORIAL
FxAds