Kuryelik yapan babanın oğlundan kalan motorunu çaldılar

Kuryelik yapan babanın oğlundan kalan motorunu çaldılar

Adana’da kuryelik yapan Mustafa Gök, 2 yıl önce trafik kazasında ölen oğlundan kalan parayla aldığı motosikleti çalınınca işinden oldu.

Kuryelik yapan babanın oğlundan kalan motorunu çaldılar

10 yıldır restoranlarda kuryelik yapan 3 çocuk babası Mustafa Gök (50), 2 yıl önce trafik kazasında ölen ve bütün organlarını bağışladığı oğlu İslam Gök’ün ardından sigorta şirketinden bir miktar para aldı.

Gök, bu parayla oğlunun hatırasına, 14 AB 326 plakalı motosikleti satın aldı. Bu motosiklet ile kuryeliğe devam eden Gök’ün iddiaya göre, Adana'nın Seyhan ilçesi Namık Kemal Mahallesi Nesrin Olgun Sokak'taki evinin önünden motosikleti, 19 Mayıs gecesi çalındı.

MOTOSİKLETİ BULANA ÖDÜL VERECEK

Sabah uyandığında motosikleti yerinde göremeyen Mustafa Gök, durumu hemen polis ekiplerine bildirdi. Olay yerine gelen ekipler ise çevrede inceleme yaparak motosikleti çalan kişi veya kişileri bulmak için çalışma başlattı.

Aradan geçen 12 günde bir haber alamayan Gök, motosikleti olmadığı için işinden de ayrılmak zorunda kaldı. Sosyal medyada motosikletini bulana 2 bin lira vereceğini duyuran Gök, hırsızlara da seslenerek motosikletini bir an önce getirmelerini istedi.

Ölen oğlundan kalan tek mirası hırsızlar çaldı- İZLE

"OĞLUMDAN BİR MİRASTI O BANA, ZORUMA GİDİYOR"

Motosikletinin oğlundan kalan tek hatıra olduğunu söyleyen Mustafa Gök, “Akşam motorumu kitledim. Gece 24.00 ile sabah 05.00 arasında çalınmış. Kilidi kırılarak alınmış, bu tek kişinin işi değil. Burada kamera yok ve sokaktan çıkış noktası çok olduğu için nereden gittiği motosikletin bilinmiyor. Motosikletin değeri 8 bin lira şu anda. Oğlum öğrenciydi, trafik kazasında vefat etmişti. Sigorta şirketinden bir miktar para verildi. Ben de oğlumdan sonra hatıra olarak motoru almıştım ve o benim ekmek teknemdi. Oğlumdan bir mirastı o bana. Zoruma gidiyor.” diye konuştu.

Kuryelik yapan babanın oğlundan kalan motorunu çaldılar #1

"BEN BU MOTOSİKLETLE İKİ AİLEYİ GEÇİNDİRİYORUM"

Mağdur olduğunu söyleyen Gök, “Motosikletim olmadığı için işime devam edemiyorum. Ödül koydum 2 bin lira. Bulana vereceğim. Hırsızlar eğer izlerse onlara tek şunu söylemek isterim. Ben bu motosiklet ile 2 aileyi geçindiriyorum. İnsansanız, merhametliyseniz getirip benim motosikletimi kapının önüne koyun. Biraz Allah korkusu varsa, evlatları varsa ekmek teknesinin ne olduğunu çok iyi bilirler. Bunun için merhametli olsunlar.” ifadelerini kullandı.

Kuryelik yapan babanın oğlundan kalan motorunu çaldılar #2

Kuryelik yapan babanın oğlundan kalan motorunu çaldılar #3

İlginizi Çekebilir
Hafsanur Sancaktutan, mastürbasyon sahnesiyle ilgili konuştu
Hafsanur Sancaktutan, mastürbasyon sahnesiyle ilgili konuştu
360 YORUM
Magazin
Ayda 32,000TL kazanmanın yolu, bu yatırım!
ADVERTORIAL
CoinPro
Optimar'ın anketine göre ittifaklarda son durum
Optimar'ın anketine göre ittifaklarda son durum
451 YORUM
Gündem
Mika Raun'dan Mehmet Ali Erbil yorumu
Mika Raun'dan Mehmet Ali Erbil yorumu
125 YORUM
Magazin
TÜİK, eylül ayı enflasyonunu açıkladı
TÜİK, eylül ayı enflasyonunu açıkladı
611 YORUM
Ekonomi