Kemal Kılıçdaroğlu'na Cumhurbaşkanlığı Kupası takdim edildi

Kemal Kılıçdaroğlu'na Cumhurbaşkanlığı Kupası takdim edildi

Çiğli Belediyesi, yelken takımının kazandığı Cumhurbaşkanlığı Kupası'nı Kemal Kılıçdaroğlu'na götürdü.

Kemal Kılıçdaroğlu'na Cumhurbaşkanlığı Kupası takdim edildi

Geçtiğimiz yılın kasım ayında Çiğli Belediyesi, Cumhurbaşkanlığı Uluslararası Yat Yarışı'nın IRC4 Kategorisini ilk sırada tamamlayarak Cumhurbaşkanlığı Kupası'nı kazandı.

Yarışmanın Bodrum ve Marmaris'te düzenlenen ilk etabını lider tamamlayarak İstanbul etabına başlayan Çiğli Belediyesi Bear Sailing Yelken Takımı, 5 etabı toplam 7 kupa ile tamamlayarak Cumhurbaşkanlığı Kupası'nı Çiğli'ye getirdi.

KUPA KILIÇDAROĞLU'NUN ELLERİNDE

Dün de İzmir Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü, Çiğli Belediyesi yelken takımının kazandığı Cumhurbaşkanlığı Kupasını CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na takdim etti.

KUPA BİZDEN CUMHURBAŞKANLIĞI KILIÇDAROĞLU'NDAN

Ziyarete ilişkin değerlendirmelerde bulunan Gümrükçü, “Yelken takımımızın ciddi mücadeleler vererek kazandığı Cumhurbaşkanlığı Kupası’nı Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’na takdim ettik. Sürecin hikayesini kendisiyle paylaştık. Kupa bizden, Cumhurbaşkanlığı Kemal Bey'den.

"KILIÇDAROĞLU CUMHURBAŞKANI OLUNCA..."

Çiğlimizi, şehrimizi ve ülkemizi Genel Başkanımızın Cumhurbaşkanlığında çok daha yaşanabilir kılacağız.

Bu vesileyle Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’na nazik misafirperverliği ve Çiğlimize olan ilgisinden ötürü şahsım ve Çiğlili hemşehrilerim adına bir kez daha teşekkürlerimi sunuyorum”" ifadelerini kullandı.

Kemal Kılıçdaroğlu na Cumhurbaşkanlığı Kupası takdim edildi #1

Kemal Kılıçdaroğlu na Cumhurbaşkanlığı Kupası takdim edildi #2