Kemal Kılıçdaroğlu, Zonguldak’ta

Kemal Kılıçdaroğlu, Zonguldak’ta

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Devrek ilçesinde halka hitabında, "Türkiye'yi Millet ittifakı olarak yöneteceğiz, bölgesinde itibarlı bir devlet haline getireceğiz" dedi.

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Çaycuma Belediyesi’nin yapımı tamamlanan 32 projesinin açılış töreni ve bazı projelerin temel atma töreni için Zonguldak’a gitti.

İlçede partililer tarafından karşılanan Kılıçdaroğlu, Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı’nın makamında partililer ile görüştü.

Projeler hakkında bilgi aldı

İHA'nın haberine göre Kılıçdaroğlu, burada yapımı devam eden projeler hakkında bilgi aldı.

Çaycuma ilçesindeki toplu açılış töreninin ardından Devrek ilçesine hareket eden CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Devrek Belediye Başkanı Çetin Bozkurt tarafından karşılandı.

Belediye başkanını makamında ziyaret eden Kılıçdaroğlu’na Devrek Bastonu hediye edildi.

Kemal Kılıçdaroğlu, Zonguldak’ta #1

"Türkiye'yi Millet İttifakı olarak yöneteceğiz"

Belediye çıkışında toplanan kalabalığa hitap eden Kılıçdaroğlu, şu ifadeleri kullandı:

"Bir şeyden emin olmanızı istiyorum. Sizin için Devrek için, 7’den 70’e tüm vatandaşlar için çalışan bir belediye başkanınız var. Zaman zaman önüne engel koyan olabilir. Ama belediye başkanlarınız hiçbir engelden şikayet etmeden kararlılıkla yoluna devam edecekler, sizlere hizmet edeceklerdir. Onların hizmeti değerlidir. Evlatlarınız için sizler için hizmet veriyorlar. Bir şeyden daha emin olmanızı isterim. Devrek’i, Çaycuma’yı nasıl yönetiyorsak Allah’ın izniyle Türkiye’yi de aynı anlayışla ayrım yapmadan yöneteceğiz. Millet ittifakı olarak yöneteceğiz. Bir araya geleceğiz.

"Türkiye'yi bölgesinde itibarlı bir devlet haline getireceğiz"

Vatandaşlar arasında ayrım yapmadan herkesi kucaklayarak hiç kimseyi ötekileştirmeden Türkiye’yi yöneteceğiz. Türkiye’yi bölgesinde itibarlı bir devlet haline getireceğiz.

İşsizlik, yolsuzluk bunlarla mücadele edeceğiz. Göreceksiniz bu bereketli topraklarda hiçbir çocuk yatağa aç girmeyecek. Her evde huzur ve bereket olacak. Herkesin kazanıldığı hiç kimsenin kaybetmediği bir Türkiye inşa edeceğiz. Bilgiyle yöneteceğiz, birikimle yöneteceğiz.

"Endişe etmeyin"

Devleti gerçekten saygınlıkla yöneteceğiz. Herkesin devletin güvenmesine, herkesin kucaklaşmasını isteyeceğiz. Bütün vatandaşlarımızla helalleşeceğiz. Ama beşli çetelerle hesaplaşacağız. O ayrı. Kul hakkı yiyen, yolsuzluk yapan, vatandaşın hakkını yiyenlerle de hesaplaşacağız. Benim umudum da bu güzel insanları. Beraber el ele yürek yüreğe kol kola yeni bir Türkiye’yi inşa edeceğiz. Endişe etmeyin. Asla ve asla unutmayın geliyor gelmekte olan"

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, konuşmalarının ardından aracına yönelirken bir bebeği sevdi. Ardından vatandaşlarla görüşerek aracına binerek ilçeden ayrıldı.Kemal Kılıçdaroğlu, Zonguldak’ta #2

Kemal Kılıçdaroğlu, Zonguldak’ta #3

Kemal Kılıçdaroğlu, Zonguldak’ta #4

Kemal Kılıçdaroğlu, Zonguldak’ta #5

İlginizi Çekebilir
Fenerbahçe, yeni transferi Ozan Suncak'ın sözleşmesini feshedecek
Fenerbahçe, yeni transferi Ozan Suncak'ın sözleşmesini feshedecek
785 YORUM
Transfer dosyası
Çin'de sağlık görevlileri, kadına sokak ortasında anal test yaptı
Çin'de sağlık görevlileri, kadına sokak ortasında anal test yaptı
406 YORUM
Dünya
Murat Boz saç ektirdi
Murat Boz saç ektirdi
582 YORUM
Magazin
Ufak bir yatırım ile, sadece 3 günde zengin olun!
ADVERTORIAL
CoinPro
Seda Bakan'dan mevlit açıklaması
Seda Bakan'dan mevlit açıklaması
189 YORUM
Magazin