İstanbul'un göbeğinde taksici rezaleti böyle görüntülendi

İstanbul'un göbeğinde taksici rezaleti böyle görüntülendi

Şişhane Meydanı'nda müşteri kavgasında yolu kapattığı için uyarılan ve küfürlerini kaydeden işletmeciye "Bunu da çek" diyerek çıkarttığı cinsel organını kameraya gösteren taksici trafikten men edildi

İstanbul'un göbeğinde taksici rezaleti böyle görüntülendi

İstanbul'da dün gece saatlerinde Beyoğlu Şişhane Sadi Konuralp Caddesi üzerinde meydana gelen olayda, edinilen bilgiye göre Galata’da işletmecilik yapan Erdem E, iş yerini kapattıktan sonra 3 çalışanıyla birlikte otomobiline binerek eve gitmek üzere yola koyuldu.

İşletmeci cadde üzerine geldiği esnada, iki taksicinin yolu kapatarak müşteri yüzünden tartıştığını gördü. Yaklaşık 10 dakika tartışmanın bitmesini bekleyen işletmeci, daha fazla dayanamayarak kornaya bastı.

KÜFÜRLER EDİP CİNSEL ORGANINI GÖSTERDİ

Bunun üzerine duruma sinirlenen 34 TDZ 40 plakalı taksicinin sürücüsü, işletmeci Erdem E’ye küfür ve hakaretler etmeye başladı. Bir süre sonra kendisine saldırdığı iddia edilen taksicinin kontrolden çıktığını fark eden işletmeci, cep telefonuyla olanı biteni görüntülemeye başladı. Kayıt altına alındığını fark eden taksici ise, “Bunu da çek” diyerek cinsel organını çıkarttı. Taksicinin rezaleti, cep telefonu kamerasına yansıdı.

İstanbul'un göbeğinde taksici rezaleti ViDEO

TAKSİCİDEN AYRI AYRI ŞİKAYETÇİ OLDULAR

Olayın ardından meslektaşlarının araya girdiği taksici, aracına binerek uzaklaştı. Yaşadıkları şokun ardından Erdem E. ve yanındaki iş yeri çalışanları emniyete giderek ayrı ayrı şikayette bulundu. Polis ekipleri olayla ilgili çalışma başlattı.

İstanbul un göbeğinde taksici rezaleti böyle görüntülendi #1

TAKSİ TRAFİKTEN MEN EDİLDİ

Taksi şoförünün toplu taşıma aracı kullanım belgesini iptal edildi. Taksi trafikten men edilirken, emniyet birimleri şoför hakkında adli işlem başlattı.

İstanbul un göbeğinde taksici rezaleti böyle görüntülendi #2