İstanbul'da kaza yaptıktan sonra bayılan kadın hastaneye götürüldü

İstanbul'da kaza yaptıktan sonra bayılan kadın hastaneye götürüldü

Ataşehir'de bir kadın, aracının kontrolünü kaybetmesi sonucu istimlak duvarına vurdu. Kaza sonrası baygınlık geçiren kadın hastaneye kaldırıldı.

İstanbul'un Ataşehir ilçesinde korkunç bir kaza meydana geldi.

Prof.Dr.Hıfzı Özcan caddesi üzerinde bulunan kavşakta aracı ile seyir halinde olan Çiğdem Yurdakul önünde bulunan kavşağa hızla girince direksiyon hakimiyetini kaybederek istimlak duvarına çaptı.

KAZA SONRASI BAYGINLIK GEÇİRDİ

Çapmanın etkisi ile araç içinde bayıldı. Çevredeki vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine İtfaiye, polis ve sağlık ekipleri sev edildi. İlk müdahalesi olay yerine gelen ambulansta yapılan şoför daha sonra hastaneye götürüldü.

Duvara çarparak durabilen aracın plakası duvarda asılı kaldı. Olay yerine gelen polis ekipleri kazayla ilgili çalışma başlatırken, kazaya karışan araçta büyük çaplı maddi hasar oluştu. Kazaya karışan araç olay yerinden Çekici yardımı ile kaldırıldı.

İstanbul da kaza yaptıktan sonra bayılan kadın hastaneye götürüldü #1

"KOCASI TELEFONDA BİR ŞEY Mİ OLDU DİYE BAĞIRIYORDU"

Görgü tanığı Yalçın Karatepe, "kızımda misafirlikten geliyordum. Evinde hemen şurada aşağıda kavşağa gelince aracı bu şekilde gördüm dumanlar çıkıyordu. Hemen aracın kapısını açtım. Bayan aracın içindeydi telefonu açıktı. Kocası Telefondan hayatım hayatım bir şey mi oldu diye bağırıyordu. Ben telefonda kocasına sakinleştirmeye çalıştım. Polise itfaiyeye ambulansa haber verdim geldiler çıkardılar. Bayanı hastahaneye götürdüler. Gördüğüm kadarı ile kanaması yarası falan yoktu" dedi.

İstanbul da kaza yaptıktan sonra bayılan kadın hastaneye götürüldü #2

İstanbul da kaza yaptıktan sonra bayılan kadın hastaneye götürüldü #3