Hakkarili Mesut Yılmaz, Kenan İmirzalıoğlu’na benzerliğiyle dikkat çekiyor

Hakkarili Mesut Yılmaz, Kenan İmirzalıoğlu’na benzerliğiyle dikkat çekiyor

Hakkarili iş adamı Mesut Yılmaz, ünlü oyuncu Kenan İmirzalıoğlu'na benzerliği ile dikkat çekiyor. Yılmaz, vatandaşlardan yoğun ilgi görüyor.

Hakkarili Mesut Yılmaz, Kenan İmirzalıoğlu’na benzerliğiyle dikkat çekiyor

Ankara ve Hakkari'de inşaat işiyle uğraşan 35 yaşındaki Mesut Yılmaz, arkadaşlarının bir cast ajansına gönderdiği fotoğraflar sonucu 'dublörlük' teklifi aldı.

Yakın zamanda İstanbul'a gidecek olan Yılmaz'ın, Kenan İmirzalıoğlu'nun başrolünü oynadığı Alef dizisinde oynaması bekleniyor.

OYUNCULUK YAPMAK İSTİYOR

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Yılmaz, Kenan İmirzalıoğlu'na benzetilmekten rahatsızlık duymadığını ve oyunculuk yapmak istediğini söyledi.

Sinema ve tiyatroya her zaman ilgi duyduğunu anlatan Yılmaz, "Kenan İmirzalıoğlu’nun başrolünü oynadığı Alef dizisinde oynamam için İstanbul'a davet edildim. Özel bir cast ajansından aradılar. Kenan İmirzalıoğlu'nun dublörü olarak değerlendirmek istiyorlarmış." dedi.

YOĞUN İŞ HAYATI NEDENİYLE GELEN ÖNCEKİ TEKLİFLERİ REDDETTİ

Oyunculuk için daha önce de benzer teklifler aldığını ancak yoğun iş hayatından ötürü teklifleri kabul etmediğini belirten Yılmaz, "Ama bu kez değerlendirmek istiyorum. Bu çok heyecan verici bir durum. Önümüzdeki ay içinde ilgili şirketin daveti üzerine İstanbul'a gideceğim." ifadelerini kullandı.

"VATANDAŞLARIN İLGİSİ BENİ MUTLU EDİYOR"

Hakkari ve Ankara'da sokakta yürürken birçok kişinin kendisini Kenan İmirzalıoğlu'na benzetip fotoğraf çektirmek istediğini anlatan Yılmaz, "İlk zamanlar bu ilgiden rahatsız oluyordum ancak şu an daha sonra sevinmeye başladım. Çünkü bu benzerlik oyuncu olmam için ciddi ciddi önümü açtı. Kenan İmirzalıoğlu olmadığımı söylediğim halde insanlar yine de fotoğraf çekmek istiyor. Ben de onları kırmıyorum. Vatandaşların ilgisi doğrusu beni mutlu ediyor." dedi.

Hakkarili Mesut Yılmaz, Kenan İmirzalıoğlu’na benzerliğiyle dikkat çekiyor #1

Hakkarili Mesut Yılmaz, Kenan İmirzalıoğlu’na benzerliğiyle dikkat çekiyor #2

Hakkarili Mesut Yılmaz, Kenan İmirzalıoğlu’na benzerliğiyle dikkat çekiyor #3