Hadise'den Erdoğan'a mülteci övgüsü

Hadise'den Erdoğan'a mülteci övgüsü

Avrupa'nın Türkiye'yi takdir etmesi gerektiğini söyleyen Hadise, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın mülteci çocuklarına sahip çıktığını ifade etti.

Hadise'den Erdoğan'a mülteci övgüsü

Ünlü şarkıcı Hadise,  Kıbrıs'ta düzenlenen Pediatri Kongresi'nin gala gecesinde sahne aldı.

Burada mülteciler hakkında Türkiye'nin yaptığı çalışmalara dikkat çeken Hadise, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'dan övgüyle bahsetti.

"KİMSE BU YAVRUCAKLARA SAHİP ÇIKMAZKEN CUMHURBAŞKANIMIZ SAHİP ÇIKTI"

"Ben mülteciler konusunda Sayın Cumhurbaşkanımızı çok takdir ediyorum. Çünkü hiç kimse bu yavrucuklara sahip çıkmazken, Sayın Cumhurbaşkanımız sahip çıktı." diyen Hadise, "Türkiye, ten rengine, nereden geldiklerine bakmadan onlara kollarını açtı." şeklinde konuştu.

Hadise den Erdoğan a mülteci övgüsü #1

"BİZE TEPKİ GÖSTEREN ÜLKELER ÇOK FAZLA KONUŞMASIN"

Hadise, açıklamalarına "Onlara sahip çıkmak gerçekten gurur duyulacak bir şey . Bu konuda bize tepki gösteren ülkeler de çok fazla konuşmasınlar. Bizi takdir etsinler, alkışlasınlar sadece. Biz yüzümüzde sivilce çıkınca travma yaşıyoruz ama bu çocuklar annelerini, babalarını, her şeylerini kaybetmiş çocuklar. Biz ülke olarak onlara anne-baba oluyoruz.

Hadise'den Erdoğan'a mülteci övgüsü VİDEO

"ÜLKEMLE GURUR DUYUYORUM"

Tabii yolumuz uzun; bu çocukların eğitimi, barınması, beslenmesi var . Bunların geleceğini kimse düşünmüyor ama bir tek Türkiye düşünüyor . İşte bu yüzden ben ülkemle gurur duyuyorum." diyerek devam etti.