Güngören'de park halindeki 10 aracın lastiği patlatıldı

Güngören'de park halindeki 10 aracın lastiği patlatıldı

Yolun sağında ve solunda park halindeki 10 tane aracın, ön lastikleri bıçakla kesildi. Ekipler, zanlıları yakalamak için çalışma başlattı.

Güngören'de sabah işe gitmek için evden çıkarak araçlarının başına geçen vatandaşlar, gördükleri karşısında şaşkınlıklarını gizleyemedi.

10 ARACIN ÖN LASTİKLERİ BIÇAKLA KESİLDİ

Güngören Güven Mahallesi Çalışlar Sokak'ta kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce, sokağın sağında ve solunda park halindeki 10 tane aracın ön lastikleri bıçakla kesilerek patlatıldığı görüldü.

Güngören de park halindeki 10 aracın lastiği patlatıldı #1

LASTİKLERİN HAVASININ İNDİĞİNİ FARK ETTİ

Aracının lastiğini değiştirmeye çalışan İrfan Düzenli, çevredeki diğer araçlarının lastiklerinin de havasının indiğini fark etti.

Düzenli, bunun üzerine polisi arayarak ihbarda bulundu. Olay yerine gelen polis ekipleri, şüphelilerin yakalanması için eşkal ve kamera çalışması yaptı. Vatandaşlar kesilen lastikleri değiştirerek işe yetişmeye çalıştı.

Güngören de park halindeki 10 aracın lastiği patlatıldı #2

SESE UYANDIK

Duruma tepki gösteren İrfan Düzenli, şüpheli ya da şüphelilerin yakalanmasını istedi. Düzenli, “Sese uyandık, sonra koşan birilerini gördük. Sonra arkadaş mesaj atmış, lastiklerini kontrol et, lastikleri kesiyorlar diye. Geldim, arabamın ve komşularının arabalarının lastiklerini bıçaklayıp kaçmışlar. Arkadaşın dediğine göre 5 kişi, ben iki kişi gördüm. Üstünde elbise falan bir şey yoktu, aşağıya doğru kaçıyorlardı. Lastik değiştirmek bir şey değil de böyle bir şeyle karşılaşmak istemiyoruz. 10 tane aracın lastiğini bıçaklamışlar. Şu ekonomik sıkıntının olduğu dönemde insanlara zarar veriyor.” diye konuştu.

Güngören de park halindeki 10 aracın lastiği patlatıldı #3

İlginizi Çekebilir
Fenerbahçe, yeni transferi Ozan Suncak'ın sözleşmesini feshedecek
Fenerbahçe, yeni transferi Ozan Suncak'ın sözleşmesini feshedecek
784 YORUM
Transfer dosyası
Murat Boz saç ektirdi
Murat Boz saç ektirdi
582 YORUM
Magazin
Günde 3,480 TL kazanmaya hazır mısın?
ADVERTORIAL
Highfx
Göztepe - Altay maçında kaleciye saldırı
Göztepe - Altay maçında kaleciye saldırı
492 YORUM
Futbol
Seda Bakan'dan mevlit açıklaması
Seda Bakan'dan mevlit açıklaması
189 YORUM
Magazin