Ekrem İmamoğlu'ndan Samsun'da siyasi mesajlar

Ekrem İmamoğlu'ndan Samsun'da siyasi mesajlar

İstanbul yeni bir metro hattına kavuşurken İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, Samsun'da çeşitli ziyaretlerde bulundu.

İstanbul'da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katıldığı törenle Pendik-Sabiha Gökçen Havalimanı metro hattı hizmete açıldı.

Metro açılışı gerçekleştirilirken İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Samsun'da Atakum Belediyesine ziyarette bulundu.

Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci'yi ziyaret eden Ekrem İmamoğlu, ziyaretin ardından vatandaşlarla sohbet etti.

"Bugün altılı masa toplanıyor"

İmamoğlu, burada yaptığı konuşmada, dayanışmayı, iş birliğini geliştirmeyi, kentlere, beldelere en üstün hizmet vermeyi ilke edindiklerini belirterek, "Göreceksiniz, hepinizin gurur duyacağı işler yapıyor olacağız bu anlamda. Bugün altılı masa toplanıyor. Altılı masa, memleketimizin tarihinin belki de en önemli ortak akıl masasıdır. Ortak gelecek, ortak umut masasıdır. Şu dönemde her şey siyaset üstüdür, her şey memleketin geleceği içindir." ifadelerini kullandı.

Ekrem İmamoğlu ndan Samsun da siyasi mesajlar #1

Ekrem İmamoğlu, konuşmasının devamında ise şu ifadelere yer verdi:

"Hep birlikte doğru kararları alacaklar"

"Başta Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu, gerçekten son yerel seçimde büyük dayanışmayla bizlere bu makamların kazanılmasıyla iş birliğinin kazanımını hisseden insanlar olarak katkıyı sunan İYİ Partinin Genel Başkanı Sayın Meral Akşener Hanımefendi ve diğer 4 partinin liderleri hep birlikte çok üstün çalışmaları ortaya koyacaklar.

Hep birlikte doğru kararları alacaklar ve 2023'te memleketimiz ikinci yüzyılına izlerini, adımlarını tek tek döşüyor olacağız. En küçük bireyinden en deneyimlisine, en doğru metotlarla hiç kimseyi dışarıda bırakmadan, hiç kimseyi siyasi kavramlar ile ayrıştırmadan çok özel bir çabayı, Türkiye Cumhuriyeti tarihinin hiç görmediği olumlu güzel çabayı hep birlikte göstereceğiz. Büyük bir oyla, çok büyük bir farkla göreceksiniz büyük değişimi bu ülkeye yaşatacağız."

İmamoğlu, daha sonra İstanbul Büyükşehir Belediyesi ile Atakum Belediyesi iş birliğiyle yapılan Taflan Kız Öğrenci Yurdu inşaatında incelemelerde bulundu.

Ekrem İmamoğlu ndan Samsun da siyasi mesajlar #2

İlginizi Çekebilir
BİM İcra Kurulu Üyesi Aykaç eleştirilere yanıt verdi
BİM İcra Kurulu Üyesi Aykaç eleştirilere yanıt verdi
1002 YORUM
Gündem
Melis Sezen, Carlos Ponce ile dans etti
Melis Sezen, Carlos Ponce ile dans etti
160 YORUM
Magazin
Depremzededen İmamoğlu’na tepki
Depremzededen İmamoğlu’na tepki
589 YORUM
Gündem
Kemal Kılıçdaroğlu'nun altılı masaya Diyanet İşleri Başkanı önerisi
Kemal Kılıçdaroğlu'nun altılı masaya Diyanet İşleri Başkanı önerisi
951 YORUM
Gündem
250$ yatırarak zengin oldu! Şimdi sıra sende!
ADVERTORIAL
CoinPro