Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın ziyaret ettiği Mahruze Teyze'den açıklamalar

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın ziyaret ettiği Mahruze Teyze'den açıklamalar

Cumhurbaşkanı Erdoğan ile görüşmesine vesile olduğu için İmamoğlu'na teşekkür eden Mahruze Teyze, "Tayyip’im zaten bir başka" dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın ziyaret ettiği Mahruze Teyze'den açıklamalar

Son günlerde hem AK Parti'nin hem de CHP'nin gündeminden düşmeyen bir isim var.

Mahruze Teyze...

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu'na 2019'daki yerel seçim döneminde "Sana kete yaparım ama oy vermem." demesiyle gündeme gelen 66 yaşındaki Mahruze Keleş, kendisine yapılan ziyaretler hakkında açıklamalarda bulundu.

ZATEN BİR BAŞKA

İmamoğlu'nu sevdiğini, onun sayesinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile görüştüğünü belirten Keleş, "Tayyip’im zaten bir başka. Onun peşinden ayrılmasınlar." dedi.

Mahruze Teyze, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile ilgili "30 yıl önce rüyamda gördüm onu. Ay camdan içeri girdi, arkasından güneş, yıldızlar da peşinden geldi. Yıldızlar Tayyip'i çağırıyordu 'Sen de gel' diye. Ben havalara uçuyordum rüyamda. 'Bu ay ve yıldızlarla gelen adam boş bir adam değil, ben bunu takip edeceğim' dedim. 30 yıldır da takip ede ede geldi başımıza çok şükür. Son seçimde gece istihareye yattım. Erdoğan, beyaz bir taksiye bindi, bir dağa, göklere çıkıyordu. Onu dağın tepesinde gördüm. Binali Yıldırım da beyaz bir taksideydi, o yarı yoldan döndü." diye konuştu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan ın ziyaret ettiği Mahruze Teyze den açıklamalar  #1

KILIÇDAROĞLU KARDEŞİM OLSUN

Hürriyet gazetesinden Fatma Aksu'ya konuşan Mahruze Teyze, daha önce İmamoğlu ile birlikte kendisini ziyaret eden CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu için de şu ifadeleri kullandı;

"Kılıçdaroğlu da dünya ahiret kardeşim olsun. Allah razı olsun, geleni geri gönderemem. Ben kimseyi ayırt edemem. Allah onlara da güzel çalışmalar nasip etsin. Devlete millete faydası olsun. Yabancılar da buraya çalışmaya gelecek. Öyle günler gelecek ki, taksiler havada uçacak."

İMAMOĞLU SEBEP OLDU

Allah İmamoğlu’ndan razı olsun. O benim sebebim oldu. Onunla pazarda karşılaşmasaydım, Tayyip'ime ulaşamayacaktım. Allahım İmamoğlu'na da hayırlı işler versin. Biliyor kendisine oy vermeyeceğimi zaten"

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın ziyaret ettiği Mahruze Teyze'den açıklamalar ViDEO

Cumhurbaşkanı Erdoğan ın ziyaret ettiği Mahruze Teyze den açıklamalar  #2

Cumhurbaşkanı Erdoğan ın ziyaret ettiği Mahruze Teyze den açıklamalar  #3

Cumhurbaşkanı Erdoğan ın ziyaret ettiği Mahruze Teyze den açıklamalar  #4

Cumhurbaşkanı Erdoğan ın ziyaret ettiği Mahruze Teyze den açıklamalar  #5