Cumhurbaşkanı Erdoğan, Cerrahpaşa'ya bağlandı

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Cerrahpaşa'ya bağlandı

Erdoğan, İstanbul Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Hastanesi'nde tedavi gören hastalarla telekonferans yöntemiyle görüşerek, acil şifalar diledi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Cerrahpaşa'ya bağlandı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa (İÜC) Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Hastanesi'nde tedavi gören hastalarla video konferans yöntemiyle görüştü.

Görüşme Cumhurbaşkanlığı'nın Twitter hesabından duyuruldu.

Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nde koronavirüs tedavisine ilişkin son bilgileri alan Erdoğan, virüsten dolayı hayatını kaybedenlerin sayısında düşüşe geçildiğini söyledi.

'GÜZEL GÜNLER YAKIN'

Hastalarla da birebir görüşen Erdoğan, acil şifalar diledi. Kadın bir hastanın "Sesinizi duydum, daha iyi oldum." demesi üzerine Erdoğan, güzel günlerin yakın olduğunu ifade etti.

"ÇOK İYİ BAKIYORLAR"

"Bize çok iyi bakıyorlar." diyen bir hastaya karşılık olarak Cumhurbaşkanı Erdoğan, önce geçmiş olsun dileklerini iletti ardından da Ramazan ayının hayırlı olması temennisinde bulundu.

ALTUN VE KALIN DA EŞLİK ETTİ

Görüşmeyi Tarabya'daki Huber Köşkü'nden gerçekleştiren Cumhurbaşkanı Erdoğan'a, İletişim Başkanı Fahrettin Altun ve Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın da eşlik etti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Cerrahpaşa'ya bağlandı VİDEO

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Cerrahpaşa ya bağlandı  #1

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Cerrahpaşa ya bağlandı  #2

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Cerrahpaşa ya bağlandı  #3

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Cerrahpaşa ya bağlandı  #4

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Cerrahpaşa ya bağlandı  #5