Beylikdüzü'nde parti veren işletmeci özür diledi

Beylikdüzü'nde parti veren işletmeci özür diledi

2 ay ev hapsi alan işletmeci, "Bizim amacımız eğlenmekti. Pişmanım. Yaptığım şeyle övünmüyorum. Herkesten özür diliyoruz" dedi.

Beylikdüzü'nde parti veren işletmeci özür diledi

İstanbul Büyükçekmece’de bir villada düzenlenen eğlence, buraya katılan Elif K. tarafından sosyal medyada canlı yayınlanmıştı.

Görüntüleri izleyen İstanbul Emniyet Müdürlüğü ekipleri çalışma başlatmış ve villa sahibinin de aralarında bulunduğu 4 kişiyi gözaltına almış, bu kişilere ise çıkarıldıkları mahkemece 2 ay ev hapsi cezası verilmişti.

2 AY EV HAPSİ ALAN PARTİ SAHİBİ KONUŞTU

Görüntülerin sosyal medyada yayınlayan Elif K. ve partiye katılan diğer kişiler, ifadelerinde kendilerini Mustafa Süslü’nün mesaj atarak davet ettiğini, villanın da konumunu attığını söylemişlerdi. 2 ay ev hapsi alan 4 kişiden biri olan işletme sahibi Mustafa Süslü, konuştu.

Büyükçekmece'de korona varken ev partisi yaptılar İZLE

"AMACIMIZ SADECE EĞLENMEKTİ"

Süslü, “2-3 arkadaş mangal yapıyorduk. Villa sahibi İlker arkadaşım olur. Aldığım alkolün de etkisiyle rehberimde bulunan birkaç arkadaşıma mesaj ve konum attım. Bir anda sayı çoğaldı. Gelenler yanlarında arkadaşlarını da getirmişlerdi. Bizim amacımız eğlenmekti. İşletmeci olduğum için çevrem geniş. Arkadaşlarımızla birlikte eğlendik." dedi.

Beylikdüzü nde parti veren işletmeci özür diledi  #1

"MASKE TAKMADIK VE ÜNİFORMA GİYMEDİK"

"Koronavirüs nedeniyle hassas davranılması gerekiyordu. Bu nedenle de tepki aldık." diyen Süslü, konuşmasını şöyle sürdürdü:

"Kendimize geldiğimizde yanlış olduğunun farkına vardık. Ticari bir amaç olmadı. Herkesten özür diliyoruz. Pişmanım. Yaptığım şeyle övünmüyorum. Amacımız sadece eğlenmekti. 2 aylık ev hapsi aldık. Tekrar özür diliyorum herkesten. Ayrıca bazı kanallarda maskeli doktor üniformalı eğlence görüntüleri de yayınlandı. O görüntülerin bizim eğlencemizle alakası yok.”

Beylikdüzü nde parti veren işletmeci özür diledi  #2

"GECE KULÜBÜ SAHİBİ OLDUKLARI İÇİN ÇEVRELERİ GENİŞ"

2 ay ev hapsi alanlar arasında bulunan Mehmet Çağlayan’ın avukatı Abdullah Burak Akça ise “Olayı önceki günden almak gerekirse, villada mangal yapıyorlar. Alkol alıyorlar. Gece kulübü sahipleri olduğu için etrafları da geniş. Gece de dozu kaçıyorlar açıkçası. Yaptıkları eğlence sosyal medyada canlı yayınlanınca, tepki oldu. Emniyete göre katılımcı sayısı 70- 80 kişi. Ancak emniyet ilk önce önce 11 kişiyi aldı, daha sonra 16 kişiye kadar çıktı. Diğer katılımcılarla ilgili çalışmaları ise sürüyor. Müvekkilim Mehmet Çağlayan’ın da arasında bulunduğu 4 kişiye ise savcı gözaltı talimatı verdi. Bir gün sonra ise 2 ay ev hapsi aldılar. Bir gün sonra kendileri bana çok pişman olduklarını belirttiler.” diye konuştu.

İlginizi Çekebilir
6 yaşındaki çocuğun istismarı iddiaları Türkiye'nin gündeminde
6 yaşındaki çocuğun istismarı iddiaları Türkiye'nin gündeminde
1609 YORUM
Gündem
Marca: Cristiano Ronaldo antrenmana çıkmadı
Marca: Cristiano Ronaldo antrenmana çıkmadı
255 YORUM
Futbol
Türkiye'de petrol üretiminde hedef dışa bağımlılıktan kurtulmak
Türkiye'de petrol üretiminde hedef dışa bağımlılıktan kurtulmak
648 YORUM
Gündem
Günde 2540 TL Kazanmak İçin Paranı Buraya Yatır!
ADVERTORIAL
Highfx
Fatih'te pitbulllu saldırganlara ateş eden polisin ifadesi
Fatih'te pitbulllu saldırganlara ateş eden polisin ifadesi
1022 YORUM
3. Sayfa