Aydın'da çalınan motorunu sosyal medya ilanında buldu

Aydın'da çalınan motorunu sosyal medya ilanında buldu

Kuşadası'nda Emre Karahalil, 3 yıl önce iş yerinin önünden çalınan ATV aracına, sosyal medyada verilen satış ilanlarını incelerken denk geldi. Bulunan araç, daha sonra sahibine teslim edildi.

Aydın'da çalınan motorunu sosyal medya ilanında buldu

Aydın'da Kuşadası Cumhuriyet Mahallesi’nde esnaflık yapan Emre Karahalil’in, 2017 yılında iş yerinin önünden ATV motosikleti çalındı.

Sabah iş yerine gelen Karahalil, motosikletini göremeyince büyük şok ve üzüntü yaşadı. Karakola gidip şikayetçi olan Karahalil, motosikletinin bulunmasını beklemeye başladı.

SOSYAL MEDYADA RASTLADI

Geçtiğimiz günlerde sosyal medyada dolaşırken tesadüfen bir ilanda Emre Karahalil, kendi motosikletine benzettiği bir ATV’ye rastladı. Birkaç soru soran Karahalil, evraklarının olmadığı cevabını alınca durumu karakola gidip bildirdi.

Kuşadası İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Asayiş Büro Amirliği Ekipleri, detaylı bir çalışma yaparak çalıntı AYV'ye ve satmak isteyen şahsa ulaştı. Olayla ilgili bir kişi, ifadesi alınmak üzere karakola götürüldü. ATV motosikletine kavuşan Karahalil, polis ekiplerine teşekkür etti.

Aydın da çalınan motorunu sosyal medya ilanında buldu #1

Aydın da çalınan motorunu sosyal medya ilanında buldu #2

Aydın da çalınan motorunu sosyal medya ilanında buldu #3

Aydın da çalınan motorunu sosyal medya ilanında buldu #4