Antalya'da sürücüleri taciz eden adam, zor anlar yaşattı

Antalya'da sürücüleri taciz eden adam, zor anlar yaşattı

Antalya Manavgat'ta 40 dereceyi bulan sıcak havaya aldırış etmeksizin kırmızı ışıkta bekleyen araç sürücülerinden para ve sigara isteyen yaşlı adam, polis tarafından güçlükle uzaklaştırıldı.

Antalya'da sürücüleri taciz eden adam, zor anlar yaşattı

Antalya'nın Manavgat ilçesinde sürekli alkol alarak trafik ışıklarında bekleyen araçlara yaklaşarak sürücülerden para isteyen yaşlı adam sürücüleri de çileden çıkardı.

SÜRÜCÜLERİ ÇİLEDEN ÇIKARDI

Üzerindeki gömleği çıkararak dilenen yaşlı adam, araçların camlarından içeriye kafasını ve elini sokmak suretiyle para isterken, bazı sürücüler bu durumdan kurtulabilmek için para ve sigara vermek suretiyle uzaklaşmasını sağladı. Manavgat’ın hareketli caddelerinden bir tanesi olan Hastane Caddesi Yapay Şelale önünde araç sürücülerine ve yoldan geçen vatandaşlara aldırış etmeksizin pantolonunu indiren Kiraz, refüje ihtiyaç giderdi.

Antalya da sürücüleri taciz eden adam, zor anlar yaşattı  #1

POLİS GÜÇLÜKLE UZAKLAŞTIRDI

Durumu gören vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine gelen sivil polis ekibi, yaşlı adamı yoldan kaldırıma almaya çalıştı. Polisin maskesini takmasını istediği yaşlı adamı yolun karşısına geçmesini sağlamak da kolay olmadı. Üzerinden çıkardığı gömleği almak için yola geri dönmeye çalışan adamın gömleği bir başka polis tarafından getirildikten sonra yaşlı adam yolun karşısına geçti.

Polisin maskesini takması uyarısına da aldırış etmeden cebindeki maskeyi çıkartıp sık sık yüzündeki terleri silen adam, polis tarafındın bölgeden uzaklaştırıldı.

Antalya da sürücüleri taciz eden adam, zor anlar yaşattı  #2

Antalya da sürücüleri taciz eden adam, zor anlar yaşattı  #3

Antalya da sürücüleri taciz eden adam, zor anlar yaşattı  #4

Antalya da sürücüleri taciz eden adam, zor anlar yaşattı  #5