Antalya'da akaryakıt istasyonunda dehşet anları

Antalya'da akaryakıt istasyonunda dehşet anları

Antalya’da alacak verecek meselesi yüzünden bir akaryakıt istasyonuna gelen iki kişi, 5 şahıs tarafından önce darbedildi, sonra da aracın bagajına bindirilerek kaçırılmak istendi.

Antalya'da akaryakıt istasyonunda dehşet anları

Antalya’nın Manavgat ilçesi Hatıplar Mahallesi D 400 karayolu kenarında bulunan bir akaryakıt istasyonunda meydana gelen olayda,  edinilen bilgiye göre, 2 şahsın zorla otomobile bindirilerek kaçırılmaya çalışıldığı ihbarının alınması üzerine Manavgat Cumhuriyet Başsavcılığının talimatları doğrultusunda çalışma başlatıldı.

DARBEDİLİP KAÇIRILMAK İSTENDİLER

Antalya plakalı araç ile akaryakıt istasyonuna gelen E.Y. ve E.E. isimli şahısların, akaryakıt istasyonundayken olay yerine gelen Antalya plakalı başka bir otomobilden inen F.B., L.K. ve M.V. isimli şahıslar ile Denizli plakalı araç ile olay yerine gelen O.F. ve S.E. isimli şahıslar tarafından zorla bagaja sokulup darbedildiği, diğerinin de yine zor kullanılarak kendi otomobiline bindirilerek kaçırılmaya çalışıldığı tespit edildi.

E.E. isimli şahsın otomobilin bagajına zorla bindirildiği, bagajdan inerek kaçtığı ve telefonu gasp edildiği belirlendi. E.Y. isimli şahsın ise otomobile zorla bindirilerek olay yerinden kaçırıldığı, darp edilerek Manavgat şehir merkezinde araçtan indirildiği ve kendi imkanları ile evine gittiği belirlendi.

Zorla aracın bagajına sokup darbettiler- İZLE

OLAY, ALACAK- VERECEK MESELESİ YÜZÜNDEN ÇIKTI

Olayın alacak-verecek meselesinden kaynaklandığı değerlendirilirken, 5 şüphelinin tamamı yakalanarak gözaltına alındı ve Manavgat Sulh Ceza Hakimliğince tutuklandı.

Olay anı ise güvenlik kameraları tarafından saniye saniye kaydedildi. Önce tek aracın geldiği akaryakıt istasyonuna daha sonra gelen biri kırmızı renkli iki araçtan inen şüpheliler, yakaladıkları bir kişiyle önce konuştular, ardından darbederek zorla bagaja sokmaya çalıştılar. Bagajda 3 kişi tarafından darbedilen kişi şüphelilerin elinden kurtulmayı başarırken, bir diğer kişi de yine zorla kendi aracına bindirilip 3 araçla birlikte olay yerinden ayrıldı.

Antalya da akaryakıt istasyonunda dehşet anları  #1

Antalya da akaryakıt istasyonunda dehşet anları  #2

Antalya da akaryakıt istasyonunda dehşet anları  #3

Antalya da akaryakıt istasyonunda dehşet anları  #4

Antalya da akaryakıt istasyonunda dehşet anları  #5

Antalya da akaryakıt istasyonunda dehşet anları  #6