Güzel oyuncu Denise Richards’ın muhteşem evi

Dünyaca ünlü aktris ve manken Denise Richards’ın California’daki büyüleyici evi...
Dünyaca ünlü aktris ve manken Denise Richards’ın California’daki büyüleyici evi...
771.000 metrekarelik devasa alanda konumlanan bu özel evin 6 yatak odası, süit banyoları, içinde konumlanan şelaleleri ve lagün stili havuzları konukları büyülerken, o bölgede niçin daha önce Jennifer Lopez ve Miley Cyrus’un da ev satın aldığını açıklıyor.
Çatı pencereli tonozlu tavan, çift buzdolabı, eskitme stilli özel kesim lamine parkeler, çift fırın ve U oturma düzeni, ünlü yıldızın ferah ve modern mutfağında keyifli saatler geçirmesini sağlıyor.
Özel bölmeli yemek salonu, sahip olduğu tepsi tavanla seçkin yemek davetleri için ideal bir alan sunuyor. Yemek salonunda 19. yüzyıl Avrupa’sından ilham alan Richards’ın sarı ışıklandırmalı ve ihtişamlı avize seçimi dikkat çekiyor.
Avizelerle kombinlenen altın yansımalı özel tasarım perdeler beğeni toplarken, yemek odasından teras manzarası da izlenebiliyor.
Ünlü yıldızın özel önem verdiği şarap tadım odası ise şarapların muhafazasını sağlayan sıcaklık kontrollü özel duvarlarıyla Richards’ın kişisel şarap koleksiyonuna ev sahipliği yaparak, şarap severlere ilham veriyor.
Bar ve lounge alanında dikkat çeken aristokratik konseptli mobilyalar ve özel dizaynlı mermer şömine, Richards’ın hayranlarına, yıldızın rafine ev zevki hakkında fikir vermeye yetiyor. Ana yatak odasında ise dinlenme için dizayn edilmiş iki geniş oturma alanı göze çarpıyor.
Denise Richards’ın yakından takip edilen bakımlarını yaptığı banyosunda, konforlu ve geniş bir ayaklı küvet ve güçlü ışıklandırma sunan çarpıcı avize detayları dikkat çekiyor.
Richards’ın çok düşkün olduğu köpeği için modernist bir konseptle dizayn edilen köpek kulübesi ve köpek çıkış kapısı, ünlü yıldızın detaylara olan hassasiyetini ortaya koyuyor.
Denise Richards’ın zaman geçirmekten en hoşlandığı bölümler arasında, içinde taş ev konseptini yansıtan toprak tonlarla bezeli bir açık mutfak ve aydınlık oturma alanları barındıran kabana başı çekiyor.
Kabananın yanı başında konumlandırılmış açık hava şöminesi ve tv ünitesi ise ünlü yıldızın evinde düzenlediği sinema partilerinde konukların beğenisini topluyor.
Eski eşi Charlie Sheen’le birlikte 2007 yılında 4.4 milyon dolara satın aldıkları büyüleyici evi, yıllar içinde restore eden ve çarpıcı bir rüya ev yaratan Denise Richards, bu sayede evinin değerini de 7.3 milyon dolara çıkartmayı başarıyor.
Yatırımcılardan hayranlarına, Richards’ın evi yüzlerce kişi tarafından en beğenilen celebrity evleri arasında gösterilirken, iç mimar ve dekoratörlere de ilham vermeyi sürdürüyor.
Denise Richards’ın ev hali
Denise Richards’ın köpeği