Mine Tugay’dan çocuk itirafı

40 yaşındaki ünlü oyuncu takipçilerinin sorduğu sorulara samimiyetle cevap verdi.
40 yaşındaki ünlü oyuncu takipçilerinin sorduğu sorulara samimiyetle cevap verdi.
Kanal D'de yayınlanan 'Zalim İstanbul' adlı dizide 'Şeniz' karakterini canlandıran oyuncu Mine Tugay, geçen gün Instagram hesabı üzerinden takipçilerinin sorularını yanıtladı.
İki milyonu aşan takipçilerinden kendisine sorular yöneltilmesini isteyen Mine Tugay, hayranlarına tek tek cevap verdi.
40 yaşındaki Tugay, "Evlilik ve çocuk yapma konusunda geç kaldığınızı düşünüyor musunuz?" sorusuna "Bazen" diye cevap verdi.
Mine Tugay kimdir ? Mine Tugay 28 Temmuz 1978, Konya doğumlu, Türk dizi, sinema ve tiyatro oyuncusu.
Subay olan babasının görev yeri olan Konya'da doğdu. Yeni Levent Lisesi'ni bitirdi.Oyunculuğa 1997 yılında Masal Gerçek Tiyatrosu'nda oynadığı Büyük Kulaklı Küçük Ayı adlı oyun ile adım attı.
Aynı yıl Müjdat Gezen Sanat Merkezi'nde oyunculuk eğitimine başladı.
Ancak aralarında Özge Özberk ve Özgü Namal'ın da bulunduğu 15 kişilik sınıftan 'disiplinsizlik' iddiasıyla uzaklaştırılan 13 kişiden biri oldu.
1998 yılında İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Oyunculuk Bölümünü kazandı.Konservatuvardan mezun olduktan sonra Semaver Kumpanya'da tiyatro oyunlarında oynamaya başladı.
2003 Yılında Işıl Kasapoğlu rejisiyle Onikinci Gece ve Kuşlar Meclisi oyunlarında oynadı. Aynı yıl Gülbeyaz adlı televizyon dizisinde rol aldı.
2004 yılında Adı Aşk Olsun adlı dizide ve Gönül Yarası adlı sinema filminde rol aldı.
Aynı yıl Semaver Kumpanya'da Işıl Kasapoğlu ve Bülent Emin Yarar rejisiyle Mem ile Zin adlı oyunda oynadı.
'Beko Plazma TV' , 'Eti Çay Keyfi', 'Anadolu Bank', 'Bosch Çamaşır Makinası', 'Ecobella Home', ‘Bosch Logixx 8 Çamaşır Makinası' oyuncunun yer aldığı reklam filmleri arasındadır.
2005 yılında Aşk Her Yaşta adlı televizyon dizisinde oynadı. Bahçeşehir Üniversitesi İleri Oyunculuk Yüksek Lisansını tamamlarken 'Aliye' adlı dizide rol aldı.
Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi adlı dizide'de Narkotik başkomseri Suna adlı karakteri canlandırmıştır.
Geleneksel Nazım Günleri'nde, Yılmaz Onay tarafından, okuma tiyatrosu olarak sahnelenen Nazım Hikmet oyunlarında, 2007 yılından bu yana her yıl gönüllü olarak rol almaktadır.
Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisinin 3.sezonunda Bahar karakteri ile katılmıştır.
Güzel oyuncu Mine Tugay
Güzel oyuncu Mine Tugay
Güzel oyuncu Mine Tugay