Kate Middleton’a kraliyet nişanı

Kate Middleton, Kraliçe Elizabeth tarafından kendisine ve monarşiye verdiği hizmetten dolayı kraliyet nişanıyla onurlandırıldı.
Kate Middleton, Kraliçe Elizabeth tarafından kendisine ve monarşiye verdiği hizmetten dolayı kraliyet nişanıyla onurlandırıldı.
Prens William’la evlendikten sonra Cambridge Düşesi unvanı alan Kate Middleton, eşinin büyükannesi Kraliçe II. Elizabeth tarafından onurlandırıldı.
Üç çocuk annesi 37 yaşındaki Middleton, 2011’de evlendiği Prens William’la evlilik yıl dönümünü kutladığı 29 Nisan’da yeni bir unvan edindi.
Middleton’a ‘Dame Grand Cross of the Royal Victorian Order’ adıyla anılan kraliyet nişanı verildi.
Royal Victorian Order nişanı, 1896’da Kraliçe Victoria tarafından kendisine ve monarşiye hizmet edenlere verilen bir nişan.
Kensington Sarayı’ndan yapılan resmi açıklamada, “Royal Victorian Order ödülleri hükümdara verilen hizmetler için Kraliçe tarafından şahsen verilir” denildi.
Kate Middleton ve Prens William çifti, bebeklerinin doğumu öncesinde yeni evlerine taşınan Meghan Markle ve Prens Harry çiftine ilk kez ev ziyaretinde bulundu.
Bebeğinin doğumu için gün sayan Sussex Düşesi Meghan Markle, resmi Paskalya kutlamalarına katılmamıştı.
Kate Middleton ve Prens William’ın Paskalya Bayramı’nda kilisedeki kutlamadan sonra Prens Harry ile Meghan Markle’ın evine ziyarette bulunduğu öğrenildi.
People dergisinin haberine göre, Middleton ve Prens William çifti, Meghan Markle ve Prens Harry’nin tadilat yaptırdıktan sonra yeni taşındığı beş yatak odalı Frogmore Kır Evi’ni ilk kez ziyaret etti.
Meghan Markle ile Kate Middleton’ın anlaşamadığı haberlerinin yanı sıra asıl sorunun kardeşler arasında, yani William ile Harry arasında olduğu yorumları yapıldı. Fotoğraflar: Pinterest