Hailey Bieber gelinliğini gösterdi

Justin Bieber ile bir yıl arayla ikinci kez evlenen Hailey Bieber, gösterişli düğünde giydiği gelinliği ilk kez sosyal medyada paylaştı.
ABD’li model Hailey Bieber, Kanadalı şarkıcı Justin Bieber ile bir yıl aradan sonra ikinci kez ve gösterişli bir düğünle evlendi.
Geçen hafta gerçekleşen düğünlerinden hemen sonra yaptıkları sosyal medya paylaşımlarında Hailey Bieber’ın gelinlik giymiş halini göstermeyen çift, kuralı bozdu.
25 yaşındaki şarkıcı Justin Bieber, paylaştığı yeni düğün fotoğraflarına, “Geçen pazartesi hayatımın en özel günüydü” notunu düşerken, Hailey Bieber da tasarımcısı Virgil Abloh’a teşekkür etti.
Hailey Bieber’ın gelinliğinde en dikkat çeken bölüm 3,5 metre uzunluktaki duvağı oldu. Duvağın en uç kısmında “Till death do us part” (Ölüm bizi ayırıncaya dek) yazısı dikkatlerden kaçmadı.
22 yaşındaki modelin yaptığı paylaşımlardan birinde çiftin yüzükleri görülüyor. Yüzüğün değeri 500 bin dolar...
Geçen yıl New York'ta evlenen ve geçen pazartesi günü de South Carolina’daki Montage Palmetto Bluff Hotel’de düğün yapan çift 154 kişiden oluşan davetlilerin önünde birbirlerine tekrar “evet” dedi.
Hailey Bieber, düğününde gelinlik dışında üç tane beyaz elbise daha giydi.
Mrs. Bieber'i bu mutlu gününde dostları da yalnız bırakmadı.