2019 yılında dünyaevine giren ünlü isimler

2020'ye geri sayım başlarken, geçtiğimiz yıl birçok ünlü isim hayatını birleştirdi. İşte düğünleri fazlasıyla konuşulan o isimler...
2020'ye geri sayım başlarken, geçtiğimiz yıl birçok ünlü isim hayatını birleştirdi. İşte düğünleri oldukça konuştuğu o isimler...
Oyuncu Hazal Kaya, 5 yıllık sevgilisi Ali Atay ile şubat ayında nikah masasına oturdu. Çift, geçtiğimiz aylarda da oğulları Fikret Ali'yi kucaklarına aldı.
Dünyaca ünlü piyanist Fazıl Say, üç yıldır birlikte olduğu İzmirli sevgilisi piyanist Ece Dağıstan ile İtalya’nın Milano kentinde evlendi.
Demet Şener, 2,5 ay birlikte olduğu kendisinden 9 yaş küçük sevgilisi Cenk Küpeli ile evlendi.
Eski manken Ebru Şallı, uzun süredir birlikte olduğu sevgilisi Uğur Akkuş ile Çırağan Sarayı'nda kıyılan nikahla dünyaevine girdi.
Ünlü oyuncular İnci Türkay ve Atilla Saral 11 yıllık beraberliklerini Londra’da sade bir törenle resmileştirdi.
Oyuncu Müge Boz ve basketbolcu Caner Erdeniz, Berselona'daki Türk konsolosluğunda nikah masasına oturdu. Çiftin kızları Vina, kasım ayında doğdu.
Seren Şirince bir süredir birlikte olduğu İngiliz Tobias Sutter evlendi.
Ünlü oyuncu ve müzisyen Bartu Küçükçağlayan, psikolog nişanlısı Merve Özgüle ile dünyaevine girdi.
Oyuncu Eser Yenenler ile Miss Turkey 2015'te dördüncü güzel seçilen Berfu Yıldız, 2019'da dünyaevine giren isimler arasında yer aldı. Çiftin oğulları Kuzey, ekim ayında dünyaya geldi.
Oyuncu Seda Güven, bir süredir aşk yaşadığı iş adamı sevgilisi Ali Gürel ile evlendi.
Oyuncu Deniz Baysal ile Kolpa grubunun solisti Barış Yurtçu, 3 yıllık beraberliğin ardından dünyaevine girdi.
Katıldığı Survivor yarışmasıyla adını duyuran Sahra Işık, uzun süredir birlikte olduğu İdris Aybirdi ile evlendi.
Dünyaca ünlü futbolcu Mesut Özil ile oyuncu Amine Gülşe, haziran ayında dünyaevine girdi. Ünlü çiftin nikah şahitliğini Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile eşi Emine Erdoğan yaptı.
Ünlü sanatçı Ziynet Sali, Erkan Erzurumlu ile Girne’de dünyaevine girdi.
2016 Best Model Türkiye birincisi ve Best Model Of The World yarışmasında ikinci seçilen Gizem Kayalı, uzun zamandır aşk yaşadığı Murat Binici ile dünyaevine girdi.
Ünlü modacı ve televizyon sunucusu Tülin Şahin, 9 aydır birlikte olduğu Portekizli yatırım bankacısı Pedro de Noronha ile nisan ayında Portekiz’de dünyaevine girdi. Çiftin, kasım ayında Siena Leyla isminde bir kızı oldu.
Şarkıcı Aylin Coşkun, 15 yıldır birlikte olduğu Volkan Aslan ile eylül ayında evlendi. Çiftin düğününün en çok konuşulan kısmı, takılan altınlar oldu.