Özak GYO 'Büyükyalı Projesi'ni tanıttı

Özak GYO 'Büyükyalı Projesi'ni tanıttı

CNR Emlak 2016 fuarına katılan Özak GYO Genel Müdürü Fatih Keresteci, iyi yaşamın gerçekleştirildiği 'Büyükyalı Projesi'ni anlattı.

Türkiye'nin ilk ve en büyük gayrimenkul fuarı CNR Emlak 2016, kapılarını dördüncü kez yerli ve yabancı misafilerine 17- 20 Kasım tarihleri arasında açtı.

Fuara katılan Özak GYO Genel Müdürü Fatih Keresteci, Türkiye gayrimenkul sektörü ve yeni projeleri hakkında önemli açıklamalarda bulundu.

"2015 YILININ ÜZERİNDE SATIŞ ÖNGÖRÜYORUZ"

2016 emlak sektörünü değerlendiren Keresteci, "2016 yılı aslında büyük beklentilerimizin olduğu bir yıldı. Fakat bazı yaşanan talihsiz olaylar neticesinde her ne kadar biraz sekteye de uğrasa, daha sonrasında yapılan kampanyalar ve çalışmalarla beraber aslında 2015 yılının üstünde bir satışın gerçekleşeceği bir yıl olarak öngörüyoruz" diye konuştu.

"YURTİÇİ VE YURTDIŞINDAN CİDDİ BİR TALEP VAR"

Gayrimenkul fuarının hem yerli, hem yabancı yatırımcıların buluştuğu bir platform olduğunu dile getiren Keresteci, "Hem yurtiçi, hem de yurtdışı fuarlara katılmaya özen gösteriyoruz. Ayrıca bu seneki fuarda 'Emlak Zirvesi' var. Bu da sektörün kurumsallaşması ve sorunlarının tartışılması açısından çok önemli. Fuarda şu anda yurtdışından da yurtiçinden de ciddi bir talep var" dedi.

Özak GYO 'Büyükyalı Projesi'ni tanıttı VİDEO

"İYİ YAŞAMIN GERÇEKLEŞTİĞİ DENİZ SEMTİ OLUŞTURUYORUZ"

Kazlıçeşme sahilyolunda gerçekleştirilen 'Büyükyalı Projesi', Emlak Konut ile gerçekleştiriliyor. Bu projeyle ilgili de detayları açıklayan Keresteci, "İyi yaşamı gerçekleştireceğimiz bir deniz semti oluşturuyoruz. Burada 4 ayrı mahalleden oluşan bir konseptimiz var. Tarihi binalardan oluşan ve bunların içinde sosyal, kültürel ve ticari alanların yer aldığı iyi yaşamı deneyimleyebileceğiniz alanlar yer alıyor. Proje, aslında ulaşım akslarına yakınlığı ve entegrasyonuyla önem ve dikkat kazanıyor. Hemen yanı başındaki Marmaray istasyonu, aralık ayı sonunda açılacak olan Avrasya Tüneli'ne bağlantısıyla ve yapılacak olan marinayla beraber ulaşımın tüm alternatiflerine burada yaşayanlara sunabiliyor olacağız. Bununla beraber şu anda devam eden Emlak Konut kampanyası yatırımcılar için önemli bir kazanç sunuyor. Biz orada TL bazlı 10 yıla kadar vade yapıyoruz. Tabi bu da öenmli bir avantaj sağlıyor. Özellikle de yabancı yatırımcılar için" ifadelerini kullandı.

İlginizi Çekebilir
CNN Türk canlı yayınında ırkçılık kavgası
CNN Türk canlı yayınında ırkçılık kavgası
524 YORUM
Gündem
Şeyma Subaşı'dan mesaj açıklaması geldi
Şeyma Subaşı'dan mesaj açıklaması geldi
252 YORUM
Magazin
Erdoğan: Amerika sözünü tutmadı
Erdoğan: Amerika sözünü tutmadı
270 YORUM
Gündem
İdo asker oldu
İdo asker oldu
216 YORUM
Magazin