Rusya’da ünlü cinsel sağlık uzmanı, ölü bulundu

Rusya’da ünlü cinsel sağlık uzmanı, ölü bulundu

Ünlü cinsel sağlık uzmanı 26 yaşındaki Anna Ambartsumyan’ın, Rusya’nın başkenti Moskova’daki 5 yıldızlı bir otelde yatakta çırılçıplak halde ölü bulunduğu belirtildi.

Rusya’da ünlü cinsel sağlık uzmanı, ölü bulundu

Popüler TV psikoloğu ve cinsel sağlık uzmanı Anna Ambartsumyan, Rusya’nın başkenti Moskova’da kaldığı 5 yıldızlı otel odasında yatakta çırılçıplak halde ölü bulundu.

Rusya'da bir TV programı olan ve kendisinin psişik olduğunu iddia eden Ambartsumyan'ın, otel görevlileri tarafından bulunmadan yaklaşık 8 saat önce öldüğü ve çıplak cesedinin yanında bir el çantası ve siyah bir elbise olduğu ifade edildi.

ERKEK ZİYARETÇİNİN KİMLİĞİ ARAŞTIRILIYOR

Ambartsumyan’ın ölüm nedeninin belirlenebilmesi için çalışmaların sürdüğü ve kaldığı otel odasını ziyaret eden bir erkeğin kimliğinin belirlenmeye çalışıldığı belirtildi.

Ayrıca, sosyal medyada yaklaşık 370 bin takipçisi olan Ambartsumyan'ın otel odasında bulunan şüpheli reçetesiz hapların da analiz için gönderildiği belirtildi.

Rusya’da ünlü cinsel sağlık uzmanı, ölü bulundu  #1

EV VE ARABA HEDİYE EDİLİYORDU

Ayrıca haberde, bir avukatın Ambartsumyan’ın günde 20 defaya kadar arayan alacaklılar tarafından tehdit edildiğini söylediği bilgisine yer verildi.

Kendisine arabalar ve ev hediye eden iş adamları olduğu ifade edilen Ambartsumyan'ın, Ruslan isimli bir iş adamıyla evli olduğu belirtildi.

Rusya’da ünlü cinsel sağlık uzmanı, ölü bulundu  #2