Binyamin Netanyahu, Joe Biden ile alay etti

Binyamin Netanyahu, Joe Biden ile alay etti

Binyamin Netanyahu, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla, Joe Biden'ın Nastali Bennett ile yaptığı görüşme sırasında uyukladığı anlara gönderme yaptı.

Eski İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu, ABD Başkanı Joe Biden'ın İsrail Başbakanı Naftali Bennett ile yaptığı görüşmede uyukladığı ileri sürülen anlarla dalga geçti.

Netanyahu, Facebook sayfasında paylaştığı görüntüde, 27 Eylül'de Beyaz Saray'da yapılan Biden-Bennett görüşmesine gönderme yaptı.

Joe Biden, İsrail Başbakanı Bennet ile düzenlediği basın toplantısında uyuya kaldı VİDEO

''BIDEN'IN GÖRÜŞMEDE ÇOK DİKKATLİ OLDUĞUNU GÖRDÜM''

Görüntüde, "Biden'ın görüşmede çok dikkatli olduğunu gördüm." ifadesini kullanan Netanyahu'nun başını öne eğmesi ve gözlerini kapatması dikkati çekti.

İsrail basını bu hareketle Netanyahu'nun, Bennett ile yaptığı görüşmede Biden'ın uyukladığı yönündeki iddialara gönderme yaptığını yazdı.

Binyamin Netanyahu, Joe Biden ile alay etti  #1

GERİ ADIM ATTI

Haberin ardından Netanyahu'nun partisi Likud'dan yapılan açıklamada, eski başbakanın Biden'ı değil Bennett'i eleştirdiği savunuldu.

Likud milletvekillerinin başını çektiği çok sayıda İsrailli, Bennett ile yaptığı görüşmede Biden'ın uyukladığı iddia edilen görüntüyü sosyal medya hesaplarından paylaşmıştı.

İsrail basını, Biden'ın görüşme sırasında uyuklamadığını, söz konusu görüntünün montajlandığını yazmıştı.

Binyamin Netanyahu, Joe Biden ile alay etti  #2