Atatürk'ün benzerine yoğun ilgi

Mustafa Kemal Atatürk'e benzerliğiyle dikkati çeken Göksel Kaya, katıldığı bir etkinlikte, öğrenciler ve ailelerin ilgi odağı oldu. Kaya'yı görenler, gözyaşlarını tutamayıp fotoğraf çektirdi.

Ensonhaber.com
AA
16.05.2019 02:29

Milli bayramların ve özel etkinliklerin "en çok aranan isimlerinden" olan Atatürk'e benzerliği ile dikkat çeken Göksel Kaya, Muğla'nın Bodrum ilçesinde, lösemi tedavisi gören öğrenciye destek için düzenlenen geceye katıldı.

Kaya burada da benzerliğiyle, öğrenci ve ailelerin ilgisiyle karşılaştı.

Atatürk'e benzerliği ile tanınan oyuncuya yoğun ilgi VİDEO

ZEYBEK OYNADI

Destek gecesine katılan ve Mustafa Kemal Atatürk'e benzerliğiyle tanınan Göksel Kaya, etkinlikte zeybek oynadı. Çocukların ve ailelerin yoğun ilgisiyle karşılaşan Kaya, burada yaptığı açıklamada, Mustafa Kemal Atatürk'e sevginin bambaşka olduğunu söyledi.

Bunun şahsına yapılan bir sevgi gösterisi değil, Atatürk'e bir özlem, hasret ve sadakat olduğunu belirten Kaya, "Gazi Mustafa Kemal Atatürk'e kimse benzemez. Atatürk'ün eşi ve benzeri yok." ifadesini kullandı.

POZ VERENLER GÖZYAŞLARINI TUTAMADI

Atatürk'e benzeyen Kaya ile hatıra fotoğrafı çektirmek isteyenler, kamera karşısına geçip sırayla poz verdi. Kaya ile birer kare hatıra fotoğrafı alanlardan bazılarının, gözyaşlarını tutamadığı görüldü.