Trabzon'da kavgayı ayırmaya çalışan kişi, kurşunun hedefi oldu

Trabzon'da kavgayı ayırmaya çalışan kişi, kurşunun hedefi oldu

Trabzon'un Ortahisar ilçesinde 2 kişi arasındaki kavgayı ayırmaya çalışan genç, silahla vurularak hayatını kaybetti.

Trabzon'da Ortahisar ilçesine bağlı Kalkınma Mahallesi Çinili Sokak’taki bir emlakçının önünde meydana gelen olayda, mahalle işletmesi bulunan Hüseyin Avni B. ve kimliği belirlenemeyen bir kişi arasında tartışma çıktı.

KAVGAYI AYIRMAYA ÇALIŞIRKEN, KURŞUNUN HEDEFİ OLDU

Kavgaya dönüşen tartışma çevredeki esnafın araya girmesiyle kavga son buldu. Bir süre sonra silahını alarak tekrar emlakçının önüne gelen Hüseyin Avni B., işyerine rastgele ateş etmeye başladı. O esnada çevrede bulunan Cem Karaca (29) isimli şahıs tabancadan çıkan kurşunun hedefi oldu.

Trabzon da kavgayı ayırmaya çalışan kişi, kurşunun hedefi oldu #1

HAYATINI KAYBETTİ

Başına aldığı kurşun ile yere yığılan genci gören çevredeki vatandaşlar durumu 112 acil servis ekiplerine bildirdi. Olay yerine sağlık ve polis ekipleri sevk edilirken, yaralanan genç sağlık ekipleri tarafından yapılan ilk müdahalenin ardından KTÜ Tıp Fakültesi Farabi Hastanesine sevk edildi. Hastanede ameliyata alınan genç yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Trabzon'da kavgayı ayırmaya çalışan kişi, kurşunun hedefi oldu VİDEO

Trabzon da kavgayı ayırmaya çalışan kişi, kurşunun hedefi oldu #2

GÖZALTINA ALINDI

Kurşun yağdırdıktan sonra kaçan Hüseyin Avni B. ise polis ekiplerinin kısa sürede yaptığı çalışma sonrası yakalanarak gözaltına alındı. Silahlı kavgada sokakta bulunan park halindeki araçlarda zarar görürken, olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Öte yandan, silahlı kavgada ağır yaralanan Cem Karaca’nın işletmeciler arasında çıkan kavgayı ayırmaya çalışırken, kurşunun hedefi olduğu öğrenildi.

Trabzon da kavgayı ayırmaya çalışan kişi, kurşunun hedefi oldu #3

Trabzon da kavgayı ayırmaya çalışan kişi, kurşunun hedefi oldu #4

Trabzon da kavgayı ayırmaya çalışan kişi, kurşunun hedefi oldu #5

Trabzon da kavgayı ayırmaya çalışan kişi, kurşunun hedefi oldu #6