Trabzon'da eski sevgili dehşeti

Trabzon'da eski sevgili dehşeti

Ortahisar ilçesinde A.Y. isimli şahıs, daha önce ilişkisi olduğu 2 çocuk annesi S.D.'nin çalıştığı kafeye geldi ve genç kadını yaraladı.

Trabzon'da eski sevgili dehşeti

Trabzon'da eski sevgili, adeta dehşet saçtı.

ESKİ SEVGİLİSİNİ ÇALIŞTIĞI YERDE BASTI

39 yaşındaki A.Y., 2 çocuk annesi S.D.'nin çalıştığı kafeye geldi ve mutfak bölümünde çalışan eski sevgilisinin dışarı çıkmasını istedi.

Trabzon da eski sevgili dehşeti #1

3 EL ATEŞ ETTİ

A.Y. belinden çıkardığı silahı çekerek, henüz bilinmeyen bir nedenden dolayı kafede aşçı yardımcısı olarak çalışan S.D.'ye 3 el ateş etti. İşletme sahibi Şener Yavuz, silah seslerini duyunca mutfak bölümüne giderek saldırganın elindeki silaha almaya çalıştı.

Girdiği kafede 2 çocuk annesi kadını vurdu VİDEO

SİLAH TUTUKLUK YAPTI

Arbedenin yaşandığı olayda silahın tutukluk yapması olası bir yaralanmayı önlerken, işletme sahibi Şener Yavuz saldırganın elindeki silahı alarak şahsı etkisiz hale getirdi.

Olay yerine gelen 112 Acil ekipleri tarafından KTÜ Farabi Hastanesi'ne kaldırılan kadının durumunun ağır olduğu öğrenilirken, polis ekipleri tarafından gözaltına alınan şahsın işlemlerinin sürdüğü belirtildi.

Trabzon da eski sevgili dehşeti #2

"SİLAH TUTUKLUK YAPMASAYDI BİZE ATEŞ EDECEKTİ"

İşletme sahibi Yavuz,  "Aşçı yardımcımız olan bir kadın, bizimle çalışmaya yeni başladı. Şahıs ile geçmişte bir ilişkisi varmış, onu da yeni öğrendik. Şahsı tanımıyorum. İş yerine girdiği gibi mutfağa gidiyor. Kadına 3 el ateş ediyor. Silah sesini duyunca müdahil olmaya çalıştım. Elinde silah ile beraber çıkarken silahı bana doğrulttu. Silahı elinden alarak şahsı etkisiz hale getirdim. Bu boğuşma sırasında kendisine yaptığı eylem karşısında ben de gerekli şiddeti uyguladım. O şiddet esnasında şahıs yaralandı. Daha sonra polis ve ambulanslar geldi. Aşçı yardımcısı kadının, şu anda hayati tehlikesi devam ediyor. Maalesef çok üzücü bir olay. Son günlerde kadına uygulanan şiddet artarak devam ediyor. Şiddetin her türlüsüne karşıyız. Ama silahla beraber öldürmeye yönelik teşebbüs hiç olmasaydı. Şahsı tanımıyoruz, elemanımızla yaşadığı olaydan dolayı böyle bir girişimde bulunmuş. Bu şiddete duyarsız kalamazdım. Kendisine güç kullanarak etkisiz hale getirdim. O esnada silah tutukluk yaptı. Eğer tutukluk yapmamış olsaydı bize de ateş edecekti." dedi.

Trabzon da eski sevgili dehşeti #3

"SİLAHIN KABZASI ALNIMA ÇARPTI"

Kadına şiddete karşı olduğunu ve yaralanma pahasına şiddete karşı çıktığını kaydeden Yavuz, "İnşallah bundan sonra böyle eylemler hiçbir kadına karşı yaşanmaz. Yaralanma pahasına bu şiddete karşı çıkmaya çalıştım. Kolumda ve alnımda bir yaralanma oldu. Tutukluk yapan silahın kabzası alnıma çarptı. Ama benim yaralanmam hiçbir şeydir. O kadının hayati tehlikesi devam ettiği sürece. Bundan sonrası adli konu. Gerekli işlemlerin şahıs hakkında yapılacağını umut ediyorum. Bir saniye bile düşünemezdim. Aynı durumda benim eşim, kızım, kız kardeşim olabilirdi. Ülkemizde ve şehrimizde bu tür olayların yaşanmasını istemiyoruz." ifadelerini kullandı.