Taksim'de para isteyen değnekçi, vatandaşı bıçakladı

Taksim'de para isteyen değnekçi, vatandaşı bıçakladı

Cadde üzerine otomobilini park etmeye çalışan sürücüden para isteyerek tartıştığı Volkan Hacısüleymanoğlu'nu bıçaklayan değnekçi, tutuklandı.

Taksim'de para isteyen değnekçi, vatandaşı bıçakladı

Kız kardeşi ve yeğeniyle birlikte Taksim'e gezmeye gelen Volkan Hacısüleymanoğlu'ndan, cadde üzerine park ettiği otomobilinden indiği sırada yanına gelen bir değnekçi park parası istedi.

Kendisini cadde üzerindeki bir otelin park görevlisi olarak tanıtan değnekçi, Volkan Hacısüleymanoğlu'nun kız kardeşinin, park parası karşılığında makbuz istemesi nedeniyle küfür etti.

BIÇAKLI SALDIRIYA UĞRADI

Bunun üzerine değnekçi ile Volkan Hacısüleymanoğlu arasında başlayan tartışma bir süre sonra kavgaya dönüştü. Bu sırada, kavgayı görerek gelen değnekçinin iki arkadaşı Hacısüleymanoğlu'nu kollarından tutarak ittirdi.

Dengesini kaybederek yere düşen Volkan Hacısüleymanoğlu, doğrulmaya çalıştığı sırada kimliği henüz öğrenilemeyen değnekçinin bıçaklı saldırısına uğradı.

Taksim'de para isteyen değnekçi, vatandaşı bıçakladı

YARALI HALDE SALDIRGANLARI KOVALADI

Saldırının ardından değnekçi ile iki arkadaşı koşarak kaçarken, yüzünün sol tarafına ve kalbinin üzerine iki bıçak darbesi alan Hacısüleymanoğlu peşlerine düştü.

'Oflu İsmail' olarak tanınan İsmail Hacısüleymanoğlu'nun akrabası olduğu öğrenilen Volkan Hacısüleymanoğlu, bir süre peşlerinden koşmasına rağmen saldırganları yakalayamayınca otomobilini almak için geri döndü.

Taksim de para isteyen değnekçi, vatandaşı bıçakladı #1

HASTANEYE KALDIRILDI

Otomobiline binerek saldırganları kovalamaya devam eden yaralıyı kanlar içinde gören bir inşaatın çalışanları, yaralı halde otomobil kullanmasının tehlikeli olacağını söyleyerek Hacısüleymanoğlu'nu durdurdu.

İşçileri için inşaat önünde bekleyen özel ambulans görevlileri tarafından bir sandalyeye oturtularak ilk tedavisi yapılan yaralı, daha sonra sağlık ekiplerince Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Hastanesi'ne kaldırıldı. Tedavi altına alınan Volkan Hacısüleymanoğlu'nun sağlık durumunun iyi olduğu belirtildi.

Taksim de para isteyen değnekçi, vatandaşı bıçakladı #2

SALDIRGAN TUTUKLANDI

Saldırganın yakalanması için çalışmalara başlayan polis, adının Kenan S. olduğu belirlenen değnekçinin Beyoğlu'nda bir adreste saklandığını tespit etti.

Söz konusu adrese baskın yapan ekipler, Kenan S.'yi olayda kullandığı sustalı tabir edilen bıçakla birlikte yakalayarak gözaltına aldı.

Polisteki sorgusu tamamlanan Kenan S., adliyeye sevk edildi. Kenan S. tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Taksim de para isteyen değnekçi, vatandaşı bıçakladı #3

Taksim de para isteyen değnekçi, vatandaşı bıçakladı #4

Taksim de para isteyen değnekçi, vatandaşı bıçakladı #5