Muğla'da kadın esnafı dakikalarca yumrukladı

Muğla'da kadın esnafı dakikalarca yumrukladı

Muğla’da market işletmecisi kadına yönelik şiddet marketin güvenlik kamerasına yansırken, şahıs adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

Muğla'da kadın esnafı dakikalarca yumrukladı

Muğla'nın Milas ilçesinde yaşanan olayda, Kürşat Z. isimli şahıs yarı çıplak bir şekilde alışveriş yapmak için markete geldi.

Market sahibi Elif Gültekin’den iki bira ve sigara isteyen şahıs, daha sonra kadına sözlü tacizde bulundu.

TACİZ ETTİ

Sözlü tacizin ardından market işletmecisi kadın tacizciyi iş yerinden çıkarmak istedi.

TEPKİ ALINCA YUMRUKLADI

Aldığı olumsuz yanıt sonrası bir anda öfkelenen Kürşat Z., iş yeri sahibini darbetmeye başladı. Teleskop copuyla tacizcisine karşı koymaya çalışan Elif Gültekin yere düştükten sonra şahsın saldırısına engel olamadı.

Muğla'da kadın esnafı dakikalarca yumrukladı VİDEO

DOLAPTAN BİRA ALIP GİTTİ

Arka arkaya yumruklarla şiddetini artıran şahıs, hiçbir şey olmamış gibi dolaptan 2 bira alıp iş yerinden ayrıldı.

Muğla da kadın esnafı dakikalarca yumrukladı #1

KADIN HASTANELİK OLDU

Çevredekilerin ihbarı üzerine olay yerine sağlık ekipleri sevk edildi. Hastaneye kaldırılan Elif Gültekin’in sağ gözünün altında yırtık oluştuğu belirlenirken, kulağının arkasına ise 5 dikiş atıldı.

SERBEST BIRAKILDI

Büfeye gelen başka bir müşterinin ihbarı üzerine harekete geçen polis ekipleri, Kürşat Z.'yi yakalayarak gözaltına aldı. Emniyetteki işlemlerinin ardından Kürşat Z., serbest bırakıldı.

"BU ADİLER YÜZÜNDEN DÜKKANI KAPATIYORUM"

Yaşadığı korku dolu anları DHA'ya anlatan Elif Gültekin, "Eşim 4,5 yıl önce vefat etti. Ben burayı yalnız işletiyorum. Büfede otururken yarı çıplak bir adam geldi. 2 bira 1 de sigara istedi. Verdim sonra sözlü tacize başladı. O sırada bir kadın komşum geldi. Onunla muhabbet ediyorduk. Ondan sonra adamı dışarı çıkarmak için uğraş verdim. Elime aldığım değnekle korkutmak istedim. Orada bacağına bir kez vurdum, korkutmak için. Geldi beni darbetti. Adamı 2 saat sonra serbest bıraktılar. Ben burada öldükten sonra mı sahip çıkacaklar. Beni bugün bu hale getiren insan, 2 gün sonra gidecek bir başkasını öldürecek. Ben bu dükkanı, geçim kaynağımı, bu adilerin yüzünden kapatıyorum. Can güvenliğim olmadığı için dükkanı kapatıyorum.“ dedi.

Muğla da kadın esnafı dakikalarca yumrukladı #2