Maltepe'de madde bağımlısı 3 genç, çevredekileri darbetti

Maltepe'de madde bağımlısı 3 genç, çevredekileri darbetti

Sahilde paten süren vatandaşlara rahatsızlık veren 3 madde bağımlısının bıçakla saldırısının ardından genç bir kız, sinir krizi geçirdi.

Maltepe'de madde bağımlısı 3 genç, çevredekileri darbetti

Geçtiğimiz gün İstanbul Maltepe Sahil’de saat 16.00 sıralarında sahil alanında bulunan skate park içerisine gelen madde bağımlısı 3 genç, bir anda etrafa saldırmaya başladı.

Etkinlik alanında bulunan bir genç kızın kıyafetlerini çekerek yırtan saldırganlar, paten sürmek için alanda bulunan Erkan Ertuğrul isimli vatandaşı ise kaykay ile vurarak darbetti.

BIÇAKLA SAĞA SOLA SALDIRDILAR

Saldırı sonrası kaburgalarına darbe alan Ertuğrul’un olay yerinden uzaklaşarak caddeye doğru hareket ettiğini gören madde bağımlısı saldırganlar, yanlarında taşıdıkları bıçakları çıkartarak sağa sola koşuşturmaya başladı.

Yaşanan dehşet dolu dakikalar sonrası ihbar üzerine adrese gelen polis ekipleri, saldırganları yakalayarak gözaltına aldı.

Maltepe de madde bağımlısı 3 genç, çevredekileri darbetti #1

SALDIRI ANI KAMERADA

Öte yandan yaşanan o arbede anları vatandaşın cep telefonu kamerasına yansıdı.

Maltepe'de madde bağımlısı 3 genç, çevredekileri darbetti VİDEO


Maltepe de madde bağımlısı 3 genç, çevredekileri darbetti #2

"KABURGALARIMA KAYKAY İLE VURDULAR"

Madde bağımlısı şahısların ellerine aldıkları kaykayla saldırıya uğrayan Erkan Ertuğrul, “Bu yaşadıklarımıza gerçekten inanamıyorum. Evimin yanındaki bu alana paten kaymak için gelmiştim. 20’li yaşlarda olduğunu tahmin ettiğim ve bellerinde bıçak olan 3 şahıs kaykay ve paten sürülen alana gelerek oradaki çocukları darbetmeye başladı. Hatta bir kız çocuğunun kıyafetinden çekerek yırttılar. Bende tam o esnada ayağımdaki patenleri çıkarmaya çalıştığım sırada kaburgalarıma kaykay ile vurdular. Olay burada da bitmedi sonrasında insanları bıçak ile kovalamaya başladılar. İnsanlara saldıran bu şahıslar ayakta durmakta dahi zorluk çekiyordu. Kafaları o derece yerinde değildi.” diye konuştu.

Maltepe de madde bağımlısı 3 genç, çevredekileri darbetti #3

"KIZ SOKAK ORTASINDA RESMEN SİNİR KRİZİ GEÇİRDİ"

Sahilde başlayan olayın caddeye taşındığını belirten Alper Ecevit ise, “Ben olay çıkmadan beş dakika önce oradan ayrılarak yemek yemeye gittim. Yemek yediğim esnada arkadaşlarımın bize doğru koştuğunu gördüm. Hemen arkalarından da o 3 saldırgan şahıs geldi. Biri zaten ayakta duramıyordu. Diğer şahıs ise restorantta bizi görünce elindeki bıçakla sağa sola koşuşturmaya başladı. O esnada bu şahısların kıyafetini çekerek yırttıkları kız sokak ortasında resmen sinir krizi geçirdi. Zaten öncesinde de yanıma gelen arkadaşımın kaburgasına kaykay ile vurmuşlar. Yaşanan şeyler çok üzücüydü.” dedi.

Maltepe de madde bağımlısı 3 genç, çevredekileri darbetti #4

İlginizi Çekebilir
Çin'de sağlık görevlileri, kadına sokak ortasında anal test yaptı
Çin'de sağlık görevlileri, kadına sokak ortasında anal test yaptı
497 YORUM
Dünya
Seda Bakan'dan mevlit açıklaması
Seda Bakan'dan mevlit açıklaması
204 YORUM
Magazin
Türk kadını şoke edici bir yatırım sistem buldu!
ADVERTORIAL
Btcrobo Aslı
Eskişehir'de bozulan sumatiğe insan eli çözümü şaşırttı
Eskişehir'de bozulan sumatiğe insan eli çözümü şaşırttı
623 YORUM
Medya
Dekoltesi, hapis cezasına neden olabilir
Dekoltesi, hapis cezasına neden olabilir
173 YORUM
Medya